Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Aktualności

Slogan firmy Wood-Mizer “Gotowy Produkt Prosto z Lasu” nabiera nowego znaczenia

17.02.2021

Wood-Mizer rozszerzył swoją ofertę o nową grupę maszyn - strugarko-frezarki, nazywane potocznie Produktami Woodworking. Dzięki tym kompaktowym i wszechstronnym maszynom, firmowy slogan Gotowy Produkt Prosto z Lasu (ang. From Forest to Final Form) zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu, udowadniając, że klienci mogą teraz tworzyć własne produkty finalne z drewna. Tak naprawdę, jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia klienta!

Wood-Mizer wprowadza do oferty traka LX250 do kłód o dużych średnicach

27.01.2021

Wood-Mizer przedstawia traka taśmowego LX250 do kłód o dużych średnicach, zaprojektowanego z myślą o tartacznikach i rzemieślnikach potrzebujących przecierać drewno na blaty i deski o szerokości maksymalnej do 138 cm.

Bierzemy udział w akcji #RazemDlaMedyków

18.01.2021

Nasza firma dołączyła do akcji #RazemDlaMedyków. Dzięki współpracy z Grupą MTP oraz 50 innymi przedsiębiorcami udało nam się wspólnie ufundować 30 tysięcy posiłków dla pracowników służby zdrowia.

Wood-Mizer poszerza ofertę o frezarko-szlifierkę MB200 SlabMizer

30.12.2020

Wychodząc na przeciw rosnącemu popytowi na wysokiej jakości blaty z drewna litego, Wood-Mizer wprowadza do oferty frezarko-szlifierkę do dużych płaszczyzn SlabMizer MB200, idealnie wpasowując się w potrzeby zarówno małych warsztatów rzemieślniczych, jak i średnich, bądź dużych zakładów przerobu drewna.

Wood-Mizer przedstawia traka LT70 HEAVY-DUTY

02.12.2020

Wood-Mizer łączy najlepsze cechy dwóch popularnych traków w jedną maszynę. Trak LT70 HEAVY-DUTY zaprojektowany został aby wytwarzać tarcicę na przemysłowym poziomie, wykorzystując łatwość obsługi dobrze wszystkim znanego przemysłowego traka LT70.

Podsumowanie roku 2020

20.11.2020

Rok 2020 ma się ku końcowi, a obecny czas to najlepszy moment na dokonanie podsumowania tego co wydarzyło się w firmie Wood-Mizer i w branży drzewnej oraz na krótkie przedstawienie naszych planów na przyszły rok. O wypowiedź poprosiliśmy Dyrektora Handlowego, Pana Krzysztofa Kropidłowskiego.

Popularny trak Wood-Mizer LT40 – teraz w wersji z szeroką głowicą WIDE

06.11.2020

Wood-Mizer wprowadza do oferty poszerzoną wersję głowicy tnącej do swojego sztandarowego modelu LT40. Poprzez zwiększenie zakresu przecierania, nowa odsłona traka będzie szczególnie interesująca dla tartaczników, którzy potrzebują przecinać jeszcze szerzej niż dotychczas.

Popularny trak taśmowy Wood-Mizer LT15 teraz w wersji mobilnej

09.10.2020

Wood-Mizer przedstawia nową wersję popularnego traka taśmowego z serii LT15, który poszerza zakres możliwości tych maszyn, szczególnie w usługach obwoźnego przecierania drewna.

Wood-Mizer Inwestuje w Rozbudowę Zakładu

07.10.2020

Firma Wood-Mizer, producent wysokiej jakości maszyn do obróbki drewna, podjął decyzję o rozbudowie fabryki w Kole o kolejną halę produkcyjno-biurową. Dzięki temu firma zwiększy swój potencjał produkcyjny a dla lokalnej ludności stworzy nowe miejsca pracy.

30 lat firmy Wood-Mizer na rynku europejskim

23.09.2020

Drewno pozwala budować lepszy świat dla milionów ludzi na całym świecie. Celem firmy Wood-Mizer są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą się rozwijać i osiągać zyski.

Elementy 51 do 60, 61 łącznie