Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Aktualności

Wood-Mizer prezentuje najlepsze produkty i rozwiązania Woodworking na Targach LIGNA 2023

15.05.2023

Podczas największych europejskich targów dla przemysłu drzewnego i meblarskiego LIGNA, Wood-Mizer zaprezentował szeroką gamę produktów do obróbki drewna, m.in. popularną linię maszyn Woodworking do produkcji finalnych wyrobów z drewna. Wśród maszyn znanych i cenionych, które dominowały na stoisku Wood-Mizer, znalazły się również nowości – strugarko-frezarka MP280 oraz piła formatowa MS750.

Przemysłowe linie tartaczne Wood-Mizer Systems podczas Targów LIGNA 2023

15.05.2023

Oferta produktów i rozwiązań technologicznych Wood-Mizer dla przemysłu drzewnego obejmuje m.in. przemysłowe linie tartaczne umożliwiające automatyzację produkcji i zwiększenie efektywności przedsiębiorstwa. Linie przemysłowe Wood-Mizer Systems są konfigurowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a profesjonalny serwis i wsparcie techniczne stanowią gwarancję bezproblemowej obsługi maszyn na długie lata.

Połączenie najlepszych cech maszyn Woodworking w kompaktowej strugarko-frezarce MP280

26.04.2023

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, firma Wood-Mizer zdecydowała się na opracowanie drugiej generacji strugarko-frezarki bazującej na cenionym i sprawdzonym modelu MP260, który okazał się hitem sprzedaży w Europie. Jego następca, strugarko-frezarka MP280, to maszyna funkcjonalna i wszechstronna ...

Dni Otwarte Wood-Mizer France 2023 w alpejskiej miejscowości L'Ablé

20.04.2023

Spotkanie z klientami i prezentacja najnowszych maszyn Wood-Mizer we francuskiej miejscowości L'Ablé nieopodal miasteczka Malaussène, położonej w przepięknym otoczeniu gór zakończyła się powodzeniem! W dniach 29-30 marca 2023, koledzy z oddziału Wood-Mizer France zademonstrowali nowości produktowe ...

Wood-Mizer zaprezentuje najnowsze rozwiązania dla branży drzewnej podczas Targów LIGNA 2023

05.04.2023

Wood-Mizer już niebawem zademonstruje swoje najnowsze produkty i rozwiązania dla klientów z branży tartacznej i obróbki drewna - począwszy od dużych zakładów przemysłowych, przez zakłady średniej wielkości i skończywszy na małych warsztatach i odbiorcach indywidualnych. A wszystko to podczas Targów LIGNA, które odbędą się 15-19 maja 2023 roku tradycyjnie w Hanowerze, w Niemczech.

Kompaktowe urządzenie „2-w-1” do regeneracji brzeszczotów - Wood-Mizer BMST50

08.03.2023

Poprzez połączenie dwóch funkcji w jednym urządzeniu, Wood-Mizer wychodzi na przeciw oczekiwaniom tartaczników przerabiających niewielkie ilości drewna i regenerujących brzeszczoty we własnym zakresie. BMST50 to urządzenie “combo” do wydajnego i ekonomicznego ostrzenia i rozwierania zębów brzeszczotu.

System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 w firmie Wood-Mizer ma już 20 lat!

03.03.2023

Wood-Mizer to nowoczesna firma niezmiennie dbająca o wysoką jakość produktów oraz wysoki poziom obsługi klientów. Już od 20 lat posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością w zakresie produkcji i serwisu brzeszczotów do pił taśmowych.

Popularna linia traków Wood-Mizer LT15CLASSIC powiększa się o wersję WIDE Mobile

11.01.2023

Do serii uniwersalnych i kompaktowych traków LT15 dołączył kolejny model, trak LT15CLASSIC WIDE Mobile, łączący cechy przewoźnego traka LT15 oraz maszyny z poszerzoną głowicą WIDE. Stanowi on ciekawą ofertę dla przedsiębiorstw i odbiorców indywidualnych poszukujących rozwiązań mobilnych oraz możliwości przecierania szerszych kłód.

Najtańszy trak taśmowy Wood-Mizer LX50START do samodzielnego przerobu kłód

16.11.2022

Wood-Mizer powiększa ofertę traków taśmowych serii LX o najbardziej kompaktowy i przystępny cenowo model, pozwalający nawet niedoświadczonym użytkownikom samodzielnie ciąć kłody na wartościowy materiał budowlany. Prosta budowa i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z legendarną jakością produktów Wood-Mizer to gwarancja solidności i niezawodności na długie lata.

Targi APF 2022 – powrót największej i najciekawszej wystawy targowej w Wielkiej Brytanii

06.10.2022

Targi APF to najbardziej wyczekiwane spotkanie targowe dla brytyjskiej branży leśnej i drzewnej ostatnich lat. Po czterech latach przerwy, wystawcy i odwiedzający doczekali się spotkania branżowego, które odbyło się w dniach 22-24 września na terenie znanej posiadłości Ragley Estate w Alcester

Elementy 11 do 20, 58 łącznie