Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Aktualności

Konferencja prasowa „Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer”

20.06.2022

W dniu 14 czerwca 2022 na terenie firmy odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy i reporterów z naszego regionu mająca na celu zaprezentowanie planów rozbudowy firmy szerszemu gronu odbiorców. Konferencja prasowa, zorganizowana z dużą starannością i dbałością o szczegóły, to krok ku budowaniu jeszcze lepszych relacji ze społecznością lokalną.

Multistrugarka MP180 zyskuje popularność wśród pasjonatów stolarstwa na kanale YouTube

13.06.2022

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stolarzy, rzemieślników i pasjonatów pracy z drewnem, Wood-Mizer nawiązał współpracę z popularnym w serwisie YouTube kanałem o tematyce stolarskiej „5m2”, prowadzonym przez pana Łukasza Giergasza. Pan Łukasz chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomysłami, a do realizacji swoich projektów wykorzystuje multistrugarkę Wood-Mizer MP180.

Serce pełne nakrętek – Zbierajmy razem!

04.02.2022

Czy wiesz, że miliony plastikowych nakrętek po napojach trafia codziennie do śmieci? A gdyby wykorzystać je w lepszy sposób i zebrane przekazać na szczytny cel charytatywny? Ktoś potrzebujący mógłby otrzymać cenny sprzęt do rehabilitacji, a środowisko naturalne mogłoby odetchnąć z ulgą …

Traki Wood-Mizer ratują stare drewno w miastach – relacja ze szczytu klimatycznego COP26 Glasgow 2021

02.02.2022

W ciągu ostatnich kilku dekad klimat na ziemi uległ zauważalnym przemianom, a rządy państw i organizacje międzynarodowe nie ustają w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań klimatycznych mających na celu zapewnienie nam lepszego jutra. Podczas COP26, Wood-Mizer zaprezentował najnowszą technologię do przetwarzania kłód na wartościowy materiał budowlany.

Obchodzimy 40-lecie firmy Wood-Mizer USA

19.01.2022

Wood-Mizer USA, uznany na całym świecie producent maszyn do przecierania i obróbki drewna, obchodzi w tym roku 40-lecie swojej działalności polegającej na dostarczaniu klientom najwyższej jakości produktów, usług i rozwiązań biznesowych, wiernie kierując się mottem Gotowy Produkt Prosto z Lasu (ang. From Forest to Final Form®).

Podsumowanie roku 2021 w wywiadzie z Dyrektorem Handlowym Wood-Mizer Europe

29.12.2021

Gdy kolejny rok zbliża się ku końcowi, nadchodzi czas na podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionych miesięcy oraz nakreślenie planów na przyszłość. W rozmowie z dyrektorem handlowym, panem Krzysztofem Kropidłowskim, dowiemy się co wydarzyło się w firmie Wood-Mizer, jak ocenia kondycję branży drzewnej i w jakim kierunku Wood-Mizer zamierza podążać w roku 2022.

Nowy silnik G57 w trakach taśmowych Wood-Mizer LT70 i LT70WIDE

02.12.2021

Od niedawna nasz trak taśmowy LT70 i jego odmiana z szeroką głowicą WIDE, oferowany jest z nowym silnikiem G57, który pozwala na zwiększenie wydajności pracy, poprawia komfort obsługi maszyny, a co najważniejsze, spełnia najnowsze wymogi emisji spalin.

Polski e-sklep Wood-Mizer czeka na pierwsze zamówienia

01.12.2021

W dniu 1-go grudnia 2021 otworzyliśmy polski sklep internetowy Wood-Mizer, który znacznie ułatwi klientom zakupy naszych produktów. Nowy sklep oferuje m.in. brzeszczoty, części zamienne do maszyn, akcesoria i noże do strugarek. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie!

Wood-Mizer wita na Dniach Klienta 2021 w nowej hali wystawowej Woodworking

22.11.2021

Na ponad 100 m2 powierzchni wystawowej, w odnowionym budynku zlokalizowanym tuż przy siedzibie firmy, znajduje się miejsce poświęcone wyłącznie tematyce finalnej obróbki drewna, czyli tematyce Woodworking. Odwiedzający to miejsce będą mogli przyjrzeć się poszczególnym maszynom, osobiście wypróbować kilku czynności skrawania, czy skonsultować z naszymi doradcami możliwości konfiguracji i zamówienia wybranego modelu.

Charytatywnie i sportowo z firmą Wood-Mizer na „Maratonie 24h Pod Dachem”

22.11.2021

W dniach 20-21 listopada 2021, w hali sportowo-rekreacyjnej MOSiR w Kole odbyła się akcja charytatywna połączona z wydarzeniem sportowym „Maraton 24h Pod Dachem”. To już drugie wydarzenie z serii, którego głównym pomysłodawcą i sponsorem jest firma Wood-Mizer.

Elementy 1 do 10, 35 łącznie

Page