Aktualności

30 lat firmy Wood-Mizer na rynku europejskim

Drewno pozwala budować lepszy świat dla milionów ludzi na całym świecie. Celem firmy Wood-Mizer są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą się rozwijać i osiągać zyski.

HR250 – dwugłowicowa rozrzynarka pozioma

Wood-Mizer przedstawia kompaktową i ekonomiczną dwugłowicową rozrzynarkę poziomą HR250. Maszyna HR250 została zaprojektowana do wysokowydajnej produkcji tarcicy i desek paletowych. Umożliwia sprawne cięcie kantówek na dwie lub trzy deski w jednym przejściu.

Przedstawiamy dwustronną strugarko-frezarkę MP200

Wood-Mizer poszerza ofertę maszyn do obróbki drewna o strugarko-frezarkę MP200. Model ten umożliwia struganie i profilowanie obrabianego materiału z dwóch stron jednocześnie w jednym przejściu. Ta łatwa w obsłudze i przystępna cenowo maszyna jest przeznaczona dla stolarzy, którzy chcą szybko, tanio i wydajnie produkować listwy wykończeniowe, deski podłogowe, ramy przyokienne, ościeżnice drzwiowe i inne gotowe produkty z drewna.

Wood-Mizer laureatem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Firma Wood-Mizer już po raz 11 wzięła udział w rankingu Fair Play (nieprzerwalnie przez 9 lat) i znalazła się wśród laureatów tegorocznej edycji otrzymując Certyfikat Jakości Biznesu oraz Platynowy Laur.

Wood-Mizer wprowadza trak LT15CLASSIC WIDE do obróbki dużych kłód.

Wood-Mizer wprowadza na rynek nowy model traka, umożliwiającego przecieranie kłód o średnicy do 90 cm.

Elementy 1 do 5, 7 łącznie

Page
Privacy Policy