Aktualności

Oryginalne BRZESZCZOTY Wood-Mizer - Najlepsze narzędzie tnące dla Twojego traka

31.03.2021

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny park maszynowy do produkcji brzeszczotów, zapraszamy do przeczytania i obejrzenia materiału z zakładów produkcyjnych Wood-Mizer w Kole.

Wood-Mizer i MOReTENs łączą siły aby rozwijać Maszyny Woodworking

24.03.2021

Od marzeń małego chłopca o pracy z drewnem, do pomyślnej współpracy dwóch renomowanych producentów maszyn do obróbki drewna. Bo Martensson, założyciel szwedzkiej firmy MOReTENs, opowiada jak przekształcać marzenia w czyny, drewno w produkty finalne, a talent do tworzenia maszyn w długofalowy postęp i rozwój u boku zaufanego partnera biznesowego.  

Trak taśmowy LT20 w specjalnej promocji - „Najtańsza maszyna z hydrauliką”

01.03.2021

Hasło promocyjne „Najtańsza maszyna z hydrauliką”, trafnie opisuje najważniejsze zalety i korzyści, jakie klienci otrzymują, decydując się na zakup tego traka. Model objęty promocją - LT20ME15SAH3-SWR wraz z korowarką, to świetne połączenie elektrycznej głowicy tnącej, solidnego łoża w rozmiarze M i pakietu hydrauliki usprawniającego manewrowanie kłodą, a wszystko to przy bardzo atrakcyjnej cenie.

Slogan firmy Wood-Mizer “Gotowy Produkt Prosto z Lasu” nabiera nowego znaczenia

17.02.2021

Wood-Mizer rozszerzył swoją ofertę o nową grupę maszyn - strugarko-frezarki, nazywane potocznie Produktami Woodworking. Dzięki tym kompaktowym i wszechstronnym maszynom, firmowy slogan Gotowy Produkt Prosto z Lasu (ang. From Forest to Final Form) zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu, udowadniając, że klienci mogą teraz tworzyć własne produkty finalne z drewna. Tak naprawdę, jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia klienta!

Wood-Mizer wprowadza do oferty traka LX250 do kłód o dużych średnicach

27.01.2021

Wood-Mizer przedstawia traka taśmowego LX250 do kłód o dużych średnicach, zaprojektowanego z myślą o tartacznikach i rzemieślnikach potrzebujących przecierać drewno na blaty i deski o szerokości maksymalnej do 138 cm.

Bierzemy udział w akcji #RazemDlaMedyków

18.01.2021

Nasza firma dołączyła do akcji #RazemDlaMedyków. Dzięki współpracy z Grupą MTP oraz 50 innymi przedsiębiorcami udało nam się wspólnie ufundować 30 tysięcy posiłków dla pracowników służby zdrowia.

Wood-Mizer poszerza ofertę o frezarko-szlifierkę MB200 SlabMizer

30.12.2020

Wychodząc na przeciw rosnącemu popytowi na wysokiej jakości blaty z drewna litego, Wood-Mizer wprowadza do oferty frezarko-szlifierkę do dużych płaszczyzn SlabMizer MB200, idealnie wpasowując się w potrzeby zarówno małych warsztatów rzemieślniczych, jak i średnich, bądź dużych zakładów przerobu drewna.

Wood-Mizer przedstawia traka LT70 HEAVY-DUTY

02.12.2020

Wood-Mizer łączy najlepsze cechy dwóch popularnych traków w jedną maszynę. Trak LT70 HEAVY-DUTY zaprojektowany został aby wytwarzać tarcicę na przemysłowym poziomie, wykorzystując łatwość obsługi dobrze wszystkim znanego przemysłowego traka LT70.

Podsumowanie roku 2020

20.11.2020

Rok 2020 ma się ku końcowi, a obecny czas to najlepszy moment na dokonanie podsumowania tego co wydarzyło się w firmie Wood-Mizer i w branży drzewnej oraz na krótkie przedstawienie naszych planów na przyszły rok. O wypowiedź poprosiliśmy Dyrektora Handlowego, Pana Krzysztofa Kropidłowskiego.

Popularny trak Wood-Mizer LT40 – teraz w wersji z szeroką głowicą WIDE

06.11.2020

Wood-Mizer wprowadza do oferty poszerzoną wersję głowicy tnącej do swojego sztandarowego modelu LT40. Poprzez zwiększenie zakresu przecierania, nowa odsłona traka będzie szczególnie interesująca dla tartaczników, którzy potrzebują przecinać jeszcze szerzej niż dotychczas.

Elementy 1 do 10, 15 łącznie

Page
Privacy Policy