Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Brzeszczoty, piły i noże

Brzeszczoty, piły i noże

Brzeszczoty

W ponad 100 krajach użytkownicy traków taśmowych korzystają z szerokiego asortymentu brzeszczotów Wood-Mizer do cięcia drewna. Aby osiągnąć najwyższą wydajność i jakość cięcia należy dobrać brzeszczoty odpowiednie dla rodzaju i gatunku obrabianego drewna. Brzeszczoty Wood-Mizer pracują w całej Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach. Aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom w zakresie obróbki drewna, nad rozwojem i udoskonalaniem brzeszczotów i profili pracują najlepiej wykwalifikowani specjaliści firmy Wood-Mizer. Bez względu na to, jaki rodzaj drewna ma być cięty, firma Wood-Mizer oferuje brzeszczoty, które zaspokoją potrzeby wszystkich klientów.

Piły tarczowe

Oferujemy szeroki wachlarz pił tarczowych, które znajdą zastosowanie w spełnianiu specyficznych potrzeb odbiorców. W naszej ofercie znajdują się piły tarczowe przeznaczone do drewna miękkiego i twardego, do drewna suchego i mokrego, a także do drewna tropikalnego i laminatów. Na szczególną uwagę zasługują piły z dodatkową warstwą antyadhezyjną - jest to specjalna powłoka ochronna, która zapobiega zarówno przywieraniu trocin, jak i zmniejsza współczynnik tarcia, co w konsekwencji zapobiega przegrzewaniu się piły i wydłuża jej żywotność.

Noże do strugarek i głowic frezowych

Wood-Mizer dostarcza noże do strugarek i głowic frezowych, noże ryflowane oraz noże z nakładkami z węglików spiekanych. Wszystkie typy dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów w zależności od potrzeb i zastosowań. Oferta skierowana jest zarówno do właścicieli strugarko-frezarek Wood-Mizer, jak i maszyn innych producentów.

Piły trakowe

Piły trakowe Wood-Mizer przeznaczone do ramowych traków pionowych produkowane są z wysokiej jakości niemieckiej lub szwedzkiej stali. Materiał ten charakteryzuje się szczególną wytrzymałością i odpornością, jak na przykład stal Uddeholm. Oferujemy wiele wariantów pił. Warto zwrócić uwagę na piły trakowe, które w procesie produkcyjnym pokrywane są warstwą chromu, która zwiększa żywotność narzędzia i poprawia jakość cięcia twardego drewna. Na specjalne zamówienie wykonujemy również piły o nietypowych długościach.

Piła trakowa