Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

O Fundacji
Struktura Fundacji
Chcę pomóc
Aktualności

O Fundacji

Dane rejestrowe Fundacji:

Nagórna 114, 62-600 Koło
KRS: 0000975766
REGON: 522231132
NIP: 666-212-94-11
Fundusz założycielski: 1200 zł
info@fundacjawoodmizer.pl

Fundacja Wood-Mizer

Razem z Wami chcemy wzrastać, dzieląc się pracą, sukcesem i dobrym sercem.

Wood-Mizer od dawna znany jest mieszkańcom Koła z działalności charytatywnej wspierającej różne instytucje, stowarzyszenia czy organizacje działające na terenie miasta i powiatu kolskiego. Angażujemy się w wydarzenia kulturalne i sportowe, chętnie wspieramy lokalne przedsięwzięcia, staramy się pomagać potrzebującym, mówiąc krótko – dzielimy się sercem tam, gdzie powstają bliskie nam inicjatywy.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez założycieli firmy, od samego początku istnienia Wood-Mizera na świecie dzielimy się dobrem z lokalną społecznością. To dzięki wspólnej pracy i poświęceniu Wood-Mizer może dzisiaj cieszyć się dobrą opinią i odnosić kolejne sukcesy. Chcemy, aby owoce naszej pracy i starań służyły miastu i okolicy, a mieszkańcom dawały poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa przez wiele długich lat.

Fundacja Wood-Mizer to oficjalnie zarejestrowana organizacja charytatywna działająca pod patronatem fundatora, tj. firmy Wood-Mizer Industries sp. z o.o. z siedzibą w Kole, która powołana została w celu bezinteresownej pomocy mieszkańcom Koła i okolic. Logo fundacji przedstawia serce Wood-Mizera na dłoniach wyciągniętych w stronę tych, którzy potrzebują wsparcia. Jesteśmy zdecydowani i gotowi do pomagania bardziej niż dotychczas. Pamiętajmy, że każdy z nas może wesprzeć Fundację Wood-Mizer w jej działaniach.

Jako firma Wood-Mizer pomagaliśmy niejednokrotnie, wspierając lokalne instytucje, szkoły, przedszkola i żłobki. Teraz, już jako Fundacja Wood-Mizer, chcemy kontynuować dobroczynną działalność: fundować nowoczesny sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny dla miejscowych placówek opieki zdrowotnej, wspierać lokalne akcje charytatywne, zbierać pieniądze na leczenie dzieci i młodzieży. Nie wyobrażamy sobie wydarzeń sportowych w Kole bez udziału naszej firmy – będziemy nadal współorganizować Maraton 24h pod Dachem, cztery biegi Grand Prix Koło oraz Bieg Warciański. Nasze wsparcie kierujemy też do młodych artystów i działaczy kulturalno-oświatowych – pomagamy harcerzom, promujemy spektakle teatralne, wspieramy młodzież w nauce.

Jako światowy lider w produkcji maszyn do obróbki drewna jesteśmy bardzo wrażliwi na odpowiedzialną i rozsądną gospodarkę zasobami leśnymi i ochronę środowiska naturalnego, dlatego zawsze będziemy wspierać działania na rzecz odbudowy i ochrony lasów i terenów zielonych.

Dziękujemy Wam za życzliwość i wiarę w działalność firmy Wood-Mizer!

Struktura Fundacji

Zarząd Fundacji

Robert Bagiński Wood-Mizer

Robert Bagiński

Prezes Zarządu

rbaginski@fundacjawoodmizer.pl

Marcin Lewandowski Wood-Mizer

Marcin Lewandowski

Członek Zarządu

mlewandowski@fundacjawoodmizer.pl

Chcę pomóc

Jak wspierać Fundację?

Skorzystaj z opcji przelewu. Ustaw zlecenie stałe lub przekaż jednorazową darowiznę na konto:

33 1020 4027 0000 1902 1761 9542 (PLN)

Numery konta w formacie IBAN:

PL 33 1020 4027 0000 1902 1761 9542 (PLN)

Kod BIC/SWIFT do przelewów międzynarodowych: BPKOPLPW