Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Poznaj nas
Benefity
Proces rekrutacyjny
Oferty pracy
Praktyki studenckie
Skontaktuj się z nami

Misją Wood-Mizer jest dostarczanie klientom na całym świecie innowacyjnych produktów tartacznych o najwyższej jakości.

Chcemy wywierać realny wpływ na sukces naszych klientów. Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu oraz inicjatywie, przedsiębiorstwa korzystające z naszych usług będą mogły prężnie się rozwijać. Dążąc do utrzymania równowagi między celami ekonomicznymi oraz społeczną odpowiedzialnością biznesową, dbamy o nasze środowisko pracy, jak również o zasoby środowiska naturalnego. To, co wyróżnia Wood-Mizer na tle pozostałych firm, to kultura organizacyjna, której fundamentem są wartości chrześcijańskie. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, cenimy i szanujemy różnorodność, która pozwala nam budować przewagę konkurencyjną.

503

liczba pracowników w naszej europejskiej siedzibie

33

to dzięki naszym pracownikom firma w Kole istnieje od 33 lat

36%

tylu pracowników jest z nami 10 lat i więcej

20

tyle lat ma najmłodszy pracownik

Jak to robimy?

Zachowujemy się wobec innych tak, jak chcielibyśmy, aby inni zachowywali się wobec nas to najważniejsza zasada, którą kierujemy się w codziennych relacjach z współpracownikami, klientami i kontrahentami.

Nie przechodzimy obok siebie obojętnie, budujemy kulturę współpracy i koleżeństwa, ponieważ wiemy, że jest to jeden z głównych czynników, który wpływa na pozytywną atmosferę w naszej firmie.

Inicjatywa

JAKOŚĆ

Inicjatywa

ZAANGAŻOWANIE

Inicjatywa

WSPÓŁPRACA

Inicjatywa

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Inicjatywa

ETYKA


Profesjonalnie podchodzimy do stawianych sobie celów. Doskonalimy nasze produkty i zwiększamy kompleksowość usług. Nieodłącznym elementem tych procesów jest szkolenie i wspieranie rozwoju naszych pracowników.


Osiągnięcia

Liczne nagrody i wyróżnienia są potwierdzeniem, że uczciwe i przejrzyste reguły funkcjonowania, partnerstwo w relacjach owocują zaufaniem i satysfakcjonującą współpracą.

Komfort Pracy
Organizując miejsca i stanowiska pracy stawiamy na nowoczesność, komfort a przede wszystkim na bezpieczeństwo, czego potwierdzeniem jest otrzymana przez nas nagroda Państwowej Inspekcji Pracy – Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej. Stosując filozofię Lean Manufacturing i zapewniając odpowiednie narzędzia mamy znaczący wpływ na naszą efektywność. Pracując na otwartych przestrzeniach, pamiętamy o współpracownikach, dzięki czemu wspólnie dbamy o komfort pracy.

Przedsiębiorstwo Fair Play
Wood-Mizer kolejny rok z rzędu został laureatem prestiżowej nagrody „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Certyfikat ten jest gwarancją, że kluczowe w funkcjonowaniu naszej firmy są wartości takie jak: wysoka jakość, terminowość i przejrzystość umów, dobra atmosfera oraz bezpieczne warunki pracy.

Społeczność lokalna
Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w życiu lokalnych społeczności. Tradycją Wood-Mizer jest wspieranie organizacji działających na rzecz osób potrzebujących. Z naszej pomocy regularnie korzystają szkoły, stowarzyszenia, kluby młodzieżowe i sportowe, a także liczne organizacje pożytku publicznego. Tylko w 2018 roku przyczyniliśmy się do rozwoju ponad 50 lokalnych inicjatyw.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy bogaty pakiet benefitów.

Pikniki Rodzinne

Organizujemy wydarzenia, które dają nam możliwość wspólnego spędzania czasu.

 • wycieczki
 • spotkania integracyjne
 • pikniki rodzinne

Nagrody Jubileuszowe

Doceniamy wieloletnią współpracę i pomagamy w trudnych sytuacjach życiowych.

 • nagrody jubileuszowe
 • karty przedpłacone z okazji świąt
 • paczki świąteczne
 • atrakcyjnie oprocentowane pożyczki i zapomogi

Sport Drużynowy

Zapewniamy prywatną opiekę medyczną, wspieramy aktywność sportowo-rekreacyjną oraz dofinansowujemy posiłki pracownicze.

 • LUX MED
 • MultiSport, basen, fitness, siłownia
 • 30-minutowa przerwa wliczona do czasu pracy
 • stołówka pracownicza

Szkolenia i Rozwój

Wiemy jak ważne jest poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności praktycznych, dlatego aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników.

 • dofinansowanie studiów wyższych i podyplomowych
 • szkolenia i warsztaty
 • nauka języków obcych

Szkółka Pływacka

Pamiętamy o dzieciach naszych pracowników, dlatego dajemy możliwość korzystania z atrakcji skierowanych specjalnie do nich.

 • szkółka pływacka
 • zabawa choinkowa z paczkami świątecznymi
 • dofinansowanie różnych form wypoczynku
 • upominek dla Maluszka z okazji narodzin dziecka
 • Program Nagród Specjalnych Prezesa WMI dla najzdolniejszej młodzieży

Pracowniczy Program Emerytalny

Chcemy, żeby korzyści z pracy w Wood-Mizer były odczuwalne nie tylko teraz, ale również w momencie, kiedy przestaniemy być aktywni zawodowo. Dlatego utworzyliśmy Pracowniczy Program Emerytalny polegający na tym, że co miesiąc przekazujemy 3,5% wynagrodzenia pracowników na ich przyszłą emeryturę

Proces rekrutacyjny w Wood-Mizer

Najważniejszą wartością Wood-Mizer są pracownicy. Dynamiczny wzrost oraz kolejne inwestycje przyczyniają się do tworzenia nowych miejsc pracy na różnych stanowiskach. W procesie rekrutacji u Kandydatów poszukujemy wartości, za które cenimy naszych pracowników. Wiemy, że wzajemna życzliwość i pozytywne cechy charakteru pomagają we współpracy grupowej, dlatego dobierając osoby do naszego zespołu zwracamy uwagę zarówno na kwalifikacje kluczowe na danym stanowisku, jak również na potencjał oraz poziom kultury osobistej Kandydatów.

PROCES REKRUTACJI W 6 KROKACH

APLIKACJA
ONLINE

ZAPROSZENIE
NA SPOTKANIE

TESTY
PRAKTYCZNE

ROZMOWA
KWALIFIKACYJNA

INFORMACJA
ZWROTNA

WITAJ
W WOOD-MIZER

Jeśli obecnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na którym chcielibyście Państwo pracować, prosimy o przesłanie aplikacji spontanicznej. W kwestionariuszu istnieje możliwość wskazania, jakim charakterem pracy bylibyście Państwo zainteresowani.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Asystent/ka ds. administracyjno - biurowych
Księgowa / Księgowy
Kierownik ds. rozwoju sieci sprzedaży
Inne stanowisko

Video Oferty Pracy

Praktyki studenckie w Wood-Mizer

Program Letnich Praktyk Studenckich w naszej firmie skierowany jest do studentów, którzy ukończyli minimum drugi rok studiów. W trakcie spotkań rekrutacyjnych rozmawiamy o umiejętnościach Kandydatów, zrealizowanych projektach oraz o wzajemnych oczekiwaniach i potrzebach. Praktyki odbywają się w okresie wakacyjnym i zazwyczaj trwają 4 tygodnie. W tym czasie studenci mają okazję poznać specyfikę pracy w wybranym przez siebie dziale pod okiem dedykowanych im Opiekunów Praktyk.

Zapraszamy do aplikowania na praktyki w obszarach:

 • Dział IT
 • Dział Księgowości
 • Dział Produkcji
 • Dział Przygotowania Produkcji
 • Magazyny – dostawy i wysyłki

Co zyskujesz?

 • Oferujemy płatne praktyki studenckie
 • Pomagamy zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności
 • Możesz zrealizować praktykę w ustalonym wspólnie z nami terminie

ETAPY I HARMONOGRAM PROCESU REKRUTACYJNEGO

Składanie dokumentów aplikacyjnych
(27.03.2024 - 12.05.2024)

Informacja telefoniczna do kandydatów o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego
(15.05.2024 - 22.05.2024)

Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami
(22.05.2024 - 07.06.2024)

Informacja zwrotna dotycząca efektu rozmowy kwalifikacyjnej
(03.06.2024 - 07.06.2024)

Podpisanie umowy z uczelnią
(07.06.2024 - 30.06.2024)

„Praktyki pozwoliły mi zobaczyć, jak wygląda codzienna praca konstruktora w dużej firmie. Mogłem także sprawdzić swoje umiejętności oraz je poszerzyć. Nauczyłem się obsługi nowego programu. Ponadto w ciągu 4 tygodni nauczyłem się systematyczności oraz pracy nad różnymi zadaniami. W firmie zaskoczyła mnie wspaniała atmosfera, życzliwość, chęć pomocy w razie trudnego zagadnienia do rozwiązania. To sprawiło, że na praktyki chodziłem codziennie z uśmiechem na twarzy.”

Opinia Praktykanta Działu Konstrukcyjnego

„Po stronie przełożonych widziałam żywe zainteresowanie moją obecnością oraz chęć do podzielenia się wiedzą i umiejętnościami. Nauczyłam się więcej o Leanie oraz mogłam często obserwować proces produkcyjny. Praktyki były widocznie nastawione na moje potrzeby i spełnienie moich oczekiwań. Cieszy mnie ogrom czasu, jaki poświęca się praktykantom na mówienie o systemach, programach, metodach zarządzania.”

Opinia Praktykantki Działu Lean Manufacturing

Zdecyduj, jak spędzisz wakacje, dołącz do nas w ramach letnich praktyk studenckich.

Kliknij tutaj aby wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy.

Istnieje możliwość zorganizowania praktyki zawodowej również w trakcie roku kalendarzowego w terminach wyznaczonych przez Uczelnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości odbycia praktyki w interesującym Studenta obszarze, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.