Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Wskazówki i porady

Jak zwiększyć produkcję i odzysk drewna z każdej kłody

Inwestycja w maszyny Wood-Mizer umożliwiające zwiększenie produkcji i maksymalizację uzysku to mądra decyzja biznesowa. Jeśli chcesz unowocześnić swoje przedsiębiorstwo, zbudują linię produkcyjną opartą na traku i nowoczesnych wielopiłach Wood-Mizer. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych przedsiębiorców, którzy zaufali marce Wood-Mizer.

Brzeszczoty Wood-Mizer MaxFLEX – wybór na poziomie PREMIUM

MaxFLEX to brzeszczoty klasy premium - jedne z najlepszych oferowanych przez firmę Wood-Mizer. Kiedy wprowadzano je do sprzedaży, celem było zaoferowanie użytkownikom uniwersalnego produktu o podwyższonej wytrzymałości i elastyczności, który pozwoliłby na wielokrotne ostrzenie i użytkowanie.

Trak przemysłowy Wood-Mizer WB2000 w nowoczesnym przedsiębiorstwie tartacznym

Linie produkcyjne Wood-Mizer do wysoko wydajnej obróbki drewna cieszą się coraz większą popularnością w zakładach tartacznych w kraju i na świecie. Trak WB2000 pozwala swoim właścicielom na znaczny wzrost wydajności produkcji i szybszy rozwój przedsiębiorstwa. Optymalnie zaprojektowane przez inżynierów Wood-Mizer, oparte na solidnych i mocnych trakach przemysłowych linie tartaczne, są w stanie podnieść produktywność zakładu czasami nawet kilkukrotnie.

Wydajna obróbka drewna z trakiem przemysłowym Wood-Mizer WB2000

Zobacz zapis prezentacji na żywo ukazującej jedną z najmocniejszych i najbardziej wydajnych maszyn Wood-Mizer do przerobu drewna – traka przemysłowego WB2000. Prezentację prowadzi Menadżer Sprzedaży Maszyn Przemysłowych Wood-Mizer Adam Kubiak, w której tematem głównym jest przedstawienie cech charakterystycznych maszyny i zademonstrowanie jej podczas pracy.

Narzędzia do obróbki drewna Wood-Mizer TOOLS – wybór na poziomie PREMIUM

Oferta produktowa Wood-Mizer to starannie przygotowany pakiet rozwiązań dla każdego rzemieślnika i producenta, który potrzebuje wysokiej jakości maszyn i narzędzi do obróbki drewna. Katalog TOOLS obejmuje produkty przeznaczone do szerokiego zakresu prac z drewnem, czyli piły tarczowe, głowice oraz noże skrawające do obróbki powierzchni płaskich i profilowania, wiertła oraz piły trakowe.

Charakterystyka i zastosowanie brzeszczotów Wood-Mizer DoubleHARD

Brzeszczoty Wood-Mizer DoubleHARD są przeznaczone do pracy z różnymi gatunkami drewna w zróżnicowanych warunkach klimatycznych. To popularny typ brzeszczotów w ofercie Wood-Mizer, który na przestrzeni dekad zdobył zaufanie wielu tysięcy użytkowników.

Nowoczesny trak taśmowy – rozsądna inwestycja w przyszłość zasobów leśnych

Pod koniec lat 70-tych, dwóch amerykańskich inżynierów wpadło na genialny pomysł – zamiast zwozić drewno do tartaku, można przecież przewieźć maszynę do lasu i przecierać drewno na miejscu. Czas i pieniądze zaoszczędzone na transporcie wydawały się konstruktorom wystarczającym argumentem, aby podjąć się projektu zbudowania mobilnej maszyny do cięcia drewna, czyli traka taśmowego.

Swedish Homestead: Jak wycinać drzewa poprawnie i bezpiecznie

Simeon Fuchs dzieli się swoim doświadczeniem jak sprawnie i bezpiecznie wycinać drzewa w lesie. Metody przedstawiane w tym filmie są dobrze sprawdzone i od dawna stosowane przez tartaczników i leśników w Szwecji.

PORADNIK Wood-Mizer | Jak wymienić brzeszczot?

Poradnik Wood-Mizer to seria filmów instruktażowych zawierających najistotniejsze porady dotyczące obsługi maszyn. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym tartacznikiem czy hobbystą, dzięki wskazówkom specjalistów Wood-Mizer rozwiniesz i udoskonalisz swoją wiedzę.

Swedish Homestead: Jak obsługiwać traka taśmowego Wood-Mizer w zimowy dzień

W tym odcinku serii, szwedzki gospodarz Simeon Fuchs wyjaśni w jaki sposób jego trak LT40 z pakietem hydrauliki jest w stanie generować zyski o każdej porze roku. Trak na którym pracuje Simeon ma już 15 lat, a na liczniku widać ponad 5,000 przepracowanych motogodzin.

Elementy 1 do 10, 33 łącznie

Page