Wskazówki i porady

Poradnik Wood-Mizer #6 | Jak przecierać drewno podczas zimy

Chcemy tego czy nie, zima na pewno nadejdzie, ale nie oznacza to, że musimy odłożyć pracę z drewnem na cieplejsze dni. Kiedy zrobi się zimno, a kłody pokryją się lodem, poniższe rady i wskazówki okażą się pomocne dla ...

Poradnik Wood-Mizer #5 | Jak przygotować traka do okresu zimowego

Przecieranie drewna zimą może być wyzwaniem, ale stosując się do poniższej listy czynności serwisowych możesz przygotować swojego traka do trudnych warunków pogodowych i uniknąć wielu niespodzianek podczas pracy.

Porównanie strugarko-frezarek czterostronnych Wood-Mizer

Wood-Mizer posiada w ofercie serię czterostronnych strugarko-frezarek. Artykuł ten ma na celu pomóc w zrozumieniu różnic pomiędzy nimi i ułatwić podjęcie świadomej decyzji zakupowej.

Wood-Mizer przedstawia Wielopiłę Dwuwałową MR200

Wood-Mizer wprowadza do oferty nową wielopiłę przemysłową, wszechstronną i wydajną maszynę z dwoma wałami, każdy z maksymalnie 12 piłami, mogącą przecinać drewno o maksymalnej grubości aż 200 mm.

Strugarko-frezarki Wood-Mizer

Dobrze znane motto Wood-Mizer „From Forest to Final Form” („Gotowy produkt prosto z lasu”) nabrało nowego wymiaru, kiedy to w 2018 roku Wood-Mizer został właścicielem szwedzkiej firmy i wprowadził na rynek linię urządzeń do wtórnej obróbki drewna.

Odpowiedni dobór brzeszczotu zwiększa wydajność cięcia na trakach Wood-Mizer

Aby osiągnąć najwyższą jakość i skuteczność cięcia należy dobrać brzeszczoty odpowiednie dla danego gatunku drewna oraz rodzaju posiadanego traka. Rozsądny wybór narzędzia ma znaczący wpływ na ilość przecieranego materiału.

Elementy 1 do 6, 10 łącznie

Page
Privacy Policy