Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Jak zwiększyć produkcję i odzysk drewna z każdej kłody

 

Inwestycja w maszyny Wood-Mizer umożliwiające zwiększenie produkcji i maksymalizację uzysku to mądra decyzja biznesowa. Jeśli chcesz unowocześnić swoje przedsiębiorstwo, zbudują linię produkcyjną opartą na traku i nowoczesnych wielopiłach Wood-Mizer. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych przedsiębiorców, którzy zaufali marce Wood-Mizer.


Krok #1: Wytwarzaj więcej materiału z każdej kłody 

Zacznij od traka Wood-Mizer z serii LX lub LT, który będzie sercem linii produkcyjnej w Twoim zakładzie. Wood-Mizer jest producentem szerokiej gamy traków wąskotaśmowych, od kompaktowych i uniwersalnych traków LT15 aż po wydajne maszyny przemysłowe, takie jak trak LT70. Wszystkie modele traków Wood-Mizer cechują się łatwością obsługi i są przystosowane do pracy z ultracienkimi brzeszczotami, pozwalającymi na maksymalizację uzysku drewna z każdej przecieranej kłody. 

 

 

Krok #2: Podnieś wydajność procesu produkcyjnego

Aby zwiększyć wydajność w Twoim przedsiębiorstwie, wybierz jedną z obrzynarek do desek Wood-Mizer z serii EG. Dzięki obrzynarce, każdy zrzyn szybko zamienisz w pełnowartościową deskę, oszczędzając czas i pracę, które musiałbyś przeznaczyć na wykonanie tego samego zadania na traku. Wykorzystując obrzynarkę z piłami tarczowymi do optymalizacji produkcji, unikniesz również konieczności zbyt częstej regeneracji brzeszczotów. 

 

 

Krok #3: Przekształcaj niskiej jakości drewno w cenny materiał 

Usprawnij proces odzysku, wykorzystując w produkcji jedną z rozrzynarek Wood-Mizer z serii HR. To maszyny zaprojektowane do łatwego odzysku materiału nawet ze zrzynów i desek o znikomej wartości. Poszerzając linię produkcyjną o rozrzynarkę z serii HR, szybko zauważysz, że to jedna z najlepszych inwestycji w Twoim przedsiębiorstwie. 

 

 

Postaw na legendarną jakość i solidność maszyn Wood-Mizer. Zainwestuj w nowoczesne obrzynarki i rozrzynarki do optymalizacji produkcji, które pozwolą Ci zarabiać więcej i rozwijać się szybciej. 

Potrzebujesz szczegółowych informacji na temat produktów? Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Wood-Mizera. 

 

***