Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Aktualności

Wydajność na wysokim poziomie: Linia tartaczna z trakiem Wood-Mizer LT70 HEAVY DUTY

02.06.2021

Zapraszamy na kolejną prezentację LIVE, w której zademonstrujemy jedną z najmocniejszych maszyn do przerobu drewna z oferty Wood-Mizer – profesjonalnego traka taśmowego LT70 HEAVY-DUTY, w połączeniu z obrzynarką EG300, rampą załadowczą i stołem sortującym. Prezentacja online jest zaplanowana na 10 czerwca 2021, i będzie również dostępna na kanale YouTube do obejrzenia w późniejszym czasie.

Nowa hala Wood-Mizer już otwarta i oddana do użytku

13.05.2021

Wiosna 2021 w firmie Wood-Mizer to pracowity czas, pełen ciekawych wydarzeń i pozytywnych zmian. Zgodnie z planem inwestycyjnym, Wood-Mizer oddał do użytku nową halę produkcyjno-biurową, której budowa trwała od połowy ubiegłego roku. Powierzchnia nowego budynku wynosi 2,6 tys. m2, i powiększa łączną powierzchnię fabryki do 17 tys. m2 .

Nadchodzi nowa maszyna do obróbki drewna z serii Woodworking

05.05.2021

Już w maju 2021 Wood-Mizer wprowadzi do oferty nowość - wielozadaniową maszynę do obróbki drewna z serii Woodworking. Zobacz krótki film i nie przegap premiery!

Oryginalne BRZESZCZOTY Wood-Mizer - Najlepsze narzędzie tnące dla Twojego traka

31.03.2021

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i nowoczesny park maszynowy do produkcji brzeszczotów, zapraszamy do przeczytania i obejrzenia materiału z zakładów produkcyjnych Wood-Mizer w Kole.

Wood-Mizer i MOReTENs łączą siły aby rozwijać Maszyny Woodworking

24.03.2021

Od marzeń małego chłopca o pracy z drewnem, do pomyślnej współpracy dwóch renomowanych producentów maszyn do obróbki drewna. Bo Martensson, założyciel szwedzkiej firmy MOReTENs, opowiada jak przekształcać marzenia w czyny, drewno w produkty finalne, a talent do tworzenia maszyn w długofalowy postęp i rozwój u boku zaufanego partnera biznesowego.  

Slogan firmy Wood-Mizer “Gotowy Produkt Prosto z Lasu” nabiera nowego znaczenia

17.02.2021

Wood-Mizer rozszerzył swoją ofertę o nową grupę maszyn - strugarko-frezarki, nazywane potocznie Produktami Woodworking. Dzięki tym kompaktowym i wszechstronnym maszynom, firmowy slogan Gotowy Produkt Prosto z Lasu (ang. From Forest to Final Form) zyskuje jeszcze bardziej na znaczeniu, udowadniając, że klienci mogą teraz tworzyć własne produkty finalne z drewna. Tak naprawdę, jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia klienta!

Wood-Mizer wprowadza do oferty traka LX250 do kłód o dużych średnicach

27.01.2021

Wood-Mizer przedstawia traka taśmowego LX250 do kłód o dużych średnicach, zaprojektowanego z myślą o tartacznikach i rzemieślnikach potrzebujących przecierać drewno na blaty i deski o szerokości maksymalnej do 138 cm.

Bierzemy udział w akcji #RazemDlaMedyków

18.01.2021

Nasza firma dołączyła do akcji #RazemDlaMedyków. Dzięki współpracy z Grupą MTP oraz 50 innymi przedsiębiorcami udało nam się wspólnie ufundować 30 tysięcy posiłków dla pracowników służby zdrowia.

Wood-Mizer poszerza ofertę o frezarko-szlifierkę MB200 SlabMizer

30.12.2020

Wychodząc na przeciw rosnącemu popytowi na wysokiej jakości blaty z drewna litego, Wood-Mizer wprowadza do oferty frezarko-szlifierkę do dużych płaszczyzn SlabMizer MB200, idealnie wpasowując się w potrzeby zarówno małych warsztatów rzemieślniczych, jak i średnich, bądź dużych zakładów przerobu drewna.

Wood-Mizer przedstawia traka LT70 HEAVY-DUTY

02.12.2020

Wood-Mizer łączy najlepsze cechy dwóch popularnych traków w jedną maszynę. Trak LT70 HEAVY-DUTY zaprojektowany został aby wytwarzać tarcicę na przemysłowym poziomie, wykorzystując łatwość obsługi dobrze wszystkim znanego przemysłowego traka LT70.

Elementy 41 do 50, 56 łącznie