Trak taśmowy LT20 w specjalnej promocji - „Najtańsza maszyna z hydrauliką”

Trak taśmowy Wood-Mizer LT20 z zestawem hydrauliki i korowarką w PROMOCJI
12.07.2021

Trak taśmowy Wood-Mizer LT20 to uniwersalna i niezawodna maszyna pozwalająca małym i średnim zakładom przerobu drewna na zwiększenie efektywności, elastyczności i wydajności przy niewielkim nakładzie inwestycyjnym. Idealnie sprawdzi się w niewielkich tartakach i warsztatach, które dopiero rozpoczynają działalność, ale też w większych przedsiębiorstwach, które pragną zoptymalizować proces przecierania drewna.

LT20 to dobrze znany i ceniony przez klientów na całym świecie trak taśmowy Wood-Mizer. Swoją popularność zawdzięcza dużej wszechstronności i niezawodności, przy niewielkich kosztach eksploatacji. Obecnie, maszyna została objęta akcją promocyjną. Model LT20 wraz z układem hydrauliki AH3 i korowarką można nabyć do końca roku 2021 roku w promocyjnej cenie 76 995 złotych (netto). Jest to ciekawa oferta, biorąc pod uwagę, że podobna akcja promocyjna w zeszłym roku odniosła bardzo duży sukces.

 

 

Hasło promocyjne „Najtańsza maszyna z hydrauliką”, trafnie opisuje najważniejsze zalety i korzyści, jakie klienci otrzymują, decydując się na zakup tego traka. Model objęty promocją - LT20ME15SAH3-SWR wraz z korowarką, to świetne połączenie elektrycznej głowicy tnącej, solidnego łoża w rozmiarze M i pakietu hydrauliki usprawniającego manewrowanie kłodą, a wszystko to przy bardzo atrakcyjnej cenie.

Trak LT20 jest w stanie przecierać kłody o maksymalnej średnicy 80 cm i długości 6,1 m (łoże M). Maksymalna szerokość cięcia na kantówki wynosi 58 cm, o grubości dochodzącej do 25 cm. Dzięki dużej łatwości w obsłudze z wykorzystaniem elektrycznego posuwu głowicy góra/dół i elektrycznego posuwu o zmiennej prędkości przód/tył, wydajność traka LT20 jest porównywalna z trakiem LT40. Konstrukcja głowicy działa w oparciu o jednostronny system prowadzenia, co znacznie ułatwia przecieranie kłód o nieregularnym kształcie. Trak LT20 wyposażony został w urządzenie do automatycznego ustawiania grubości cięcia - SW10 Setworks, na którym wystarczy zaprogramować żądaną grubość deski, a wysokość głowicy zostanie automatycznie ustawiona dla każdego kolejnego cięcia. Elektryczne ramię prowadzące zapobiega drganiom brzeszczotu podczas przecierania materiałów o różnych rozmiarach, a płyn czyszczący, doprowadzany bezpośrednio na brzeszczot, wydłuży czas pracy poprzez utrzymanie go w czystości.  Model promocyjny wyposażony jest również w korowarkę, która usprawni pracę brzeszczotu w drewnie i wydłuży jego żywotność. Moc silnika elektrycznego w modelu promocyjnym to 11 kW, ale na życzenie klienta, można wyposażyć traka w mocniejsze wersje silnikowe (np. 15 kW), które idealnie sprawdzą się w przecieraniu twardszych gatunków drewna.

 

 

Kolejną istotną zaletą promocyjnego traka LT20, jest wzmocnione, funkcjonalne łoże daszkowe w rozmiarze M wraz z pakietem hydrauliki AH3. Pakiet ten zawiera 3 oporki boczne, docisk środkowy na dwóch prętach, obracak grzebieniowy, 2 rolki poziomujące i załadunek. Tak bogaty zestaw sprawia, że manewrowanie kłodą przebiegnie bardzo sprawnie.    

 

 

Warto również pamiętać o wsparciu technicznym, jakie firma Wood-Mizer zapewnia swoim klientom. W ramach tej opieki, klienci otrzymują nieodpłatne szkolenie z uruchomienia i obsługi maszyny, do którego wydawane jest zaświadczenie dla przyszłego operatora. Trak objęty jest 2-letnią gwarancję. Dział Serwisu Wood-Mizer zapewnia wsparcie techniczne nie tylko w okresie gwarancyjnym, ale również po jego upływie, co w opinii klientów jest niewątpliwe mocnym atutem firmy Wood-Mizer.

Więcej informacji na temat oferty i szczegółów technicznych traka LT20 można uzyskać kontaktując się z Działem Sprzedaży poprzez zakładkę KONTAKT na stronie internetowej https://woodmizer.pl/contact oraz telefonicznie 63 262 60 00.

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany warunków promocji bez podawania przyczyny. 

 ***