Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Aktualności

Traki Wood-Mizer ratują stare drewno w miastach – relacja ze szczytu klimatycznego COP26 Glasgow 2021

02.02.2022

W ciągu ostatnich kilku dekad klimat na ziemi uległ zauważalnym przemianom, a rządy państw i organizacje międzynarodowe nie ustają w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań klimatycznych mających na celu zapewnienie nam lepszego jutra. Podczas COP26, Wood-Mizer zaprezentował najnowszą technologię do przetwarzania kłód na wartościowy materiał budowlany.

Obchodzimy 40-lecie firmy Wood-Mizer USA

19.01.2022

Wood-Mizer USA, uznany na całym świecie producent maszyn do przecierania i obróbki drewna, obchodzi w tym roku 40-lecie swojej działalności polegającej na dostarczaniu klientom najwyższej jakości produktów, usług i rozwiązań biznesowych, wiernie kierując się mottem Gotowy Produkt Prosto z Lasu (ang. From Forest to Final Form®).

Podsumowanie roku 2021 w wywiadzie z Dyrektorem Handlowym Wood-Mizer Europe

29.12.2021

Gdy kolejny rok zbliża się ku końcowi, nadchodzi czas na podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionych miesięcy oraz nakreślenie planów na przyszłość. W rozmowie z dyrektorem handlowym, panem Krzysztofem Kropidłowskim, dowiemy się co wydarzyło się w firmie Wood-Mizer, jak ocenia kondycję branży drzewnej i w jakim kierunku Wood-Mizer zamierza podążać w roku 2022.

Nowy silnik G57 w trakach taśmowych Wood-Mizer LT70 i LT70WIDE

02.12.2021

Od niedawna nasz trak taśmowy LT70 i jego odmiana z szeroką głowicą WIDE, oferowany jest z nowym silnikiem G57, który pozwala na zwiększenie wydajności pracy, poprawia komfort obsługi maszyny, a co najważniejsze, spełnia najnowsze wymogi emisji spalin.

Polski e-sklep Wood-Mizer czeka na pierwsze zamówienia

01.12.2021

W dniu 1-go grudnia 2021 otworzyliśmy polski sklep internetowy Wood-Mizer, który znacznie ułatwi klientom zakupy naszych produktów. Nowy sklep oferuje m.in. brzeszczoty, części zamienne do maszyn, akcesoria i noże do strugarek. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie!

Wood-Mizer wita na Dniach Klienta 2021 w nowej hali wystawowej Woodworking

22.11.2021

Na ponad 100 m2 powierzchni wystawowej, w odnowionym budynku zlokalizowanym tuż przy siedzibie firmy, znajduje się miejsce poświęcone wyłącznie tematyce finalnej obróbki drewna, czyli tematyce Woodworking. Odwiedzający to miejsce będą mogli przyjrzeć się poszczególnym maszynom, osobiście wypróbować kilku czynności skrawania, czy skonsultować z naszymi doradcami możliwości konfiguracji i zamówienia wybranego modelu.

Charytatywnie i sportowo z firmą Wood-Mizer na „Maratonie 24h Pod Dachem”

22.11.2021

W dniach 20-21 listopada 2021, w hali sportowo-rekreacyjnej MOSiR w Kole odbyła się akcja charytatywna połączona z wydarzeniem sportowym „Maraton 24h Pod Dachem”. To już drugie wydarzenie z serii, którego głównym pomysłodawcą i sponsorem jest firma Wood-Mizer.

CookieMizer - Innowacyjne narzędzie dla Twojego traka – Przystawka do cięcia krążków

20.10.2021

Rozszerz swoją działalność i zacznij wytwarzać oryginalne produkty z plastrów drewna szybko i bezpiecznie dzięki nowatorskiej przystawce do traków CookieMizer montowanej na łożu traka Wood-Mizer. To łatwe! Po prostu zainstaluj narzędzie na łożu traka, uruchom brzeszczot i rozpocznij cięcie kłód na plastry ...

DREMA 2021 oraz maszyny do obróbki drewna serii Woodworking

30.09.2021

W dniach 14-17 września, tradycyjnie w Poznaniu, odbyły się targi DREMA, skupiające uwagę przemysłu drzewnego i meblarskiego na najnowszych maszynach i rozwiązaniach technologicznych prezentowanych przez wystawców z całego świata. Wśród wielu znanych firm przedstawiających swoje produkty, znalazł się również Wood-Mizer, renomowany producent maszyn i narzędzi do obróbki drewna.

Mistrz Polski w Carvingu jest jednym z nas!

24.09.2021

Czy wiedzieliście że pracujemy z Mistrzem? Właśnie tak! Pan Adrian Jaworski z działu Montażu Maszyn zdobył tytuł Mistrza Polski 2021 w Carvingu, czyli sztuce rzeźbienia w owocach i warzywach. To wielki zaszczyt i wyróżnienie nie tylko dla pana Adriana, ale również dla naszej firmy, miasta i regionu. Serdecznie gratulujemy!

Elementy 31 do 40, 61 łącznie