Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Wood-Mizer wita na Dniach Klienta 2021 w nowej hali wystawowej Woodworking

Nowa hala wystawowa Wood-Mizer wita na Dniach Klienta Woodworking 2021
22.11.2021

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą z drewnem do nowo otwartej hali wystawowej Wood-Mizer na Dni Klienta Woodworking 2021.

W dniach 6-10 grudnia 2021, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00, w siedzibie firmy na ul. Nagórnej 114 w Kole, odbędzie się seria prezentacji maszyn do końcowej obróbki drewna, a więc popularnych strugarko-frezarek, grubiarko-wyrówniarek, pił stołowych oraz narzędzi i akcesoriów do pracy z drewnem. Nasi specjaliści z działów Obsługi Klienta i Sprzedaży będą do dyspozycji zwiedzających przez tydzień, demonstrując działanie maszyn, dzieląc się praktycznymi radami oraz odpowiadając na różne pytania techniczne. To doskonała okazja na obejrzenie maszyn, zapoznanie się z nowościami z oferty Woodworking oraz na rozmowę o drewnie przy filiżance pysznej kawy!

Na ponad 100 m2 powierzchni wystawowej, w odnowionym budynku zlokalizowanym tuż przy siedzibie firmy, znajduje się miejsce poświęcone wyłącznie tematyce finalnej obróbki drewna, czyli tematyce Woodworking. Odwiedzający to miejsce będą mogli przyjrzeć się poszczególnym maszynom, osobiście wypróbować kilku czynności skrawania, czy skonsultować z naszymi doradcami możliwości konfiguracji i zamówienia wybranego modelu. Podczas Dni Klienta Woodworking zaprezentujemy:

• czterostronne strugarko-frezarki MP360 i MP260,
• strugarko-pilarkę MP220,
• dwustronną strugarko-frezarkę MP200,
• multi-strugarkę MP180,
• strugarko-grubościówkę MP160,
• frezarkę MF130,
• piłę stołową MS300,
• frezarko-szlifierkę SlabMizer MB200,
• systemy odciągu trocin,
• głowice i noże do strugarek z katalogu WM TOOLS

 

 

W ramach prezentacji przygotowaliśmy kilka prostych prac, które będzie można zobaczyć i samodzielnie przetestować - od prostych czynności, np. wyrównywania i strugania grubościowego, aż po 4-stronną obróbkę materiału, podczas której wytworzymy deski elewacyjne, podłogowe, tarasowe lub łączenia typu pióro-wpust. Dzięki możliwości konfiguracji maszyn w głowice tnące o innych wymiarach, czy noże skrawające i profilowe o zróżnicowanych kształtach, odwiedzający będą mogli spróbować wytworzyć zaproponowane przez siebie produkty z drewna. Niezbędne akcesoria i narzędzia do zmiany konfiguracji maszyn będą do dyspozycji tuż obok, na użytecznym i estetycznym stole stolarskim, a z ich pełną ofertą można zapoznać się w katalogu Wood-Mizer TOOLS. Nad porządkiem i czystością hali wystawowej Wood-Mizer Woodworking czuwać będą zestawy odciągu trocin MES403 i MES501, gwarantujące dużą moc ssącą i stosunkowo niewielki poziom hałasu emitowanego podczas pracy.

 

 

Strugarko-frezarki Wood-Mizer zdobyły duże uznanie stolarzy na rynku skandynawskim już w latach dziewięćdziesiątych, a obecnie podbijają pozostałe rynki europejskie i światowe. Te kompaktowe maszyny, na których można wytwarzać gotowe produkty z drewna, cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko rzemieślników zamierzających rozszerzyć swój park maszynowy i zwiększyć ofertę produktową, ale również entuzjastów dopiero rozpoczynających swoją przygodę z drewnem. Główne cechy charakterystyczne maszyn Woodworking to:

• Kilka głowic skrawających napędzanych oddzielnymi silnikami elektrycznymi
• Wymienne głowice i noże skrawające
• Solidnie wykonane żeliwne stoły obróbcze
• Ergonomiczny pulpit operacyjny
• Sprawna regulacja parametrów skrawania
• Kompaktowa i masywna konstrukcja
• Kompatybilność z układem odciągu trocin

 

 

Wizyta w nowej hali wystawowej podczas Dni Klienta Woodworking 2021 w siedzibie firmy Wood-Mizer w Kole to okazja nie tylko aby przyjrzeć się działaniu maszyn do finalnej obróbki drewna i osobiście je przetestować, ale również zamówić jedną z nich po atrakcyjnej cenie. Na wszystkich przybyłych gości czekać będzie kupon rabatowy w wysokości 10%, do wykorzystania w chwili zakupu wybranej maszyny lub akcesoriów, ważny do 31.01.2022. Klienci rozważający inwestycję w niedalekiej przyszłości, otrzymają katalogi i ulotki, pomocne w podjęciu optymalnej decyzji zakupowej.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających naszą firmę, prosimy aby chętni do skorzystania z zaproszenia na Dni Klienta potwierdzali swoje uczestnictwo poprzez kontakt z recepcją. Umożliwi nam to rozsądne przygotowanie się i obsługę większej liczby gości podczas pokazów w hali. Będziemy wdzięczni za potwierdzanie wizyt w ten sposób, a w ramach podziękowania za zrozumienie, nasi goście otrzymają od nas upominki.

Dziękujemy za współpracę i zachęcamy do rezerwacji swojej wizyty poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie +48 63 26 26 000. Do zobaczenia już wkrótce!