Aktualności

Podsumowanie roku 2020

20.11.2020

Rok 2020 ma się ku końcowi, a obecny czas to najlepszy moment na dokonanie podsumowania tego co wydarzyło się w firmie Wood-Mizer i w branży drzewnej oraz na krótkie przedstawienie naszych planów na przyszły rok. O wypowiedź poprosiliśmy Dyrektora Handlowego, Pana Krzysztofa Kropidłowskiego.

Popularny trak Wood-Mizer LT40 – teraz w wersji z szeroką głowicą WIDE

06.11.2020

Wood-Mizer wprowadza do oferty poszerzoną wersję głowicy tnącej do swojego sztandarowego modelu LT40. Poprzez zwiększenie zakresu przecierania, nowa odsłona traka będzie szczególnie interesująca dla tartaczników, którzy potrzebują przecinać jeszcze szerzej niż dotychczas.

Popularny trak taśmowy Wood-Mizer LT15 teraz w wersji mobilnej

09.10.2020

Wood-Mizer przedstawia nową wersję popularnego traka taśmowego z serii LT15, który poszerza zakres możliwości tych maszyn, szczególnie w usługach obwoźnego przecierania drewna.

Wood-Mizer Inwestuje w Rozbudowę Zakładu

07.10.2020

Firma Wood-Mizer, producent wysokiej jakości maszyn do obróbki drewna, podjął decyzję o rozbudowie fabryki w Kole o kolejną halę produkcyjno-biurową. Dzięki temu firma zwiększy swój potencjał produkcyjny a dla lokalnej ludności stworzy nowe miejsca pracy.

Wood-Mizer w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

01.10.2020

ŁSSE (czyli Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna) powitała niedawno nowych członków, wśród których znalazła się firma Wood-Mizer. Przynależność do tej elitarnej grupy przedsiębiorców zaowocuje nowymi inwestycjami oraz utworzeniem dodatkowych miejsc pracy.

30 lat firmy Wood-Mizer na rynku europejskim

23.09.2020

Drewno pozwala budować lepszy świat dla milionów ludzi na całym świecie. Celem firmy Wood-Mizer są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorstwa mogą się rozwijać i osiągać zyski.

Wood-Mizer laureatem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

05.12.2019

Firma Wood-Mizer już po raz 11 wzięła udział w rankingu Fair Play (nieprzerwalnie przez 9 lat) i znalazła się wśród laureatów tegorocznej edycji otrzymując Certyfikat Jakości Biznesu oraz Platynowy Laur.

Elementy 21 do 27, 27 łącznie

Page