Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Aktualności

Produkty Wood-Mizer uczą odpowiedzialnego wykorzystywania drewna

04.10.2022

Wood-Mizer to światowej klasy producent maszyn i narzędzi do obróbki drewna, o dużej wrażliwości na tematy związane z ochroną środowiska. Wierzymy, że poprzez rozsądne i odpowiedzialne wykorzystywanie drzew, jesteśmy w stanie ochronić i zabezpieczyć bezcenne tereny leśne dla kolejnych pokoleń.

Wood-Mizer na Targach DREMA 2022

19.09.2022

Targi DREMA 2022 przechodzą do historii, pozostawiając w naszej pamięci wiele wrażeń i miłych wspomnień. W dniach 13-16 września 2022 roku, wśród wielu renomowanych firm i producentów maszyn z branży, swoją ofertę produktową przedstawił również Wood-Mizer. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Wood-Mizera w tych dniach. Cieszymy się, że mogliśmy Was spotkać!

Wood-Mizer prezentuje pilarkę stołową MS300 o wysokiej precyzji cięcia

07.09.2022

Piła stołowa MS300 to praktyczne urządzenie do obróbki drewna, zaprojektowane z myślą o małych warsztatach rzemieślniczych, jak i większych zakładach przerobu drewna. Jej główne zalety to niewielkie gabaryty, solidna konstrukcja, oraz wygoda i precyzja cięcia.

Wood-Mizer rozszerza ofertę produktową o linię maszyn CNC

13.07.2022

Wood-Mizer opracował zaawansowaną linię maszyn CNC (sterowanych numerycznie za pomocą komputera), które pozwalają na automatyzację procesu obróbki drewna, plastiku, kompozytów oraz lekkich stopów metali przy zachowaniu najwyższej wydajności, dokładności oraz powtarzalności.

Konferencja prasowa „Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer”

20.06.2022

W dniu 14 czerwca 2022 na terenie firmy odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy i reporterów z naszego regionu mająca na celu zaprezentowanie planów rozbudowy firmy szerszemu gronu odbiorców. Konferencja prasowa, zorganizowana z dużą starannością i dbałością o szczegóły, to krok ku budowaniu jeszcze lepszych relacji ze społecznością lokalną.

Multistrugarka MP180 zyskuje popularność wśród pasjonatów stolarstwa na kanale YouTube

13.06.2022

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stolarzy, rzemieślników i pasjonatów pracy z drewnem, Wood-Mizer nawiązał współpracę z popularnym w serwisie YouTube kanałem o tematyce stolarskiej „5m2”, prowadzonym przez pana Łukasza Giergasza. Pan Łukasz chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomysłami, a do realizacji swoich projektów wykorzystuje multistrugarkę Wood-Mizer MP180.

Serce pełne nakrętek – Zbierajmy razem!

04.02.2022

Czy wiesz, że miliony plastikowych nakrętek po napojach trafia codziennie do śmieci? A gdyby wykorzystać je w lepszy sposób i zebrane przekazać na szczytny cel charytatywny? Ktoś potrzebujący mógłby otrzymać cenny sprzęt do rehabilitacji, a środowisko naturalne mogłoby odetchnąć z ulgą …

Traki Wood-Mizer ratują stare drewno w miastach – relacja ze szczytu klimatycznego COP26 Glasgow 2021

02.02.2022

W ciągu ostatnich kilku dekad klimat na ziemi uległ zauważalnym przemianom, a rządy państw i organizacje międzynarodowe nie ustają w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań klimatycznych mających na celu zapewnienie nam lepszego jutra. Podczas COP26, Wood-Mizer zaprezentował najnowszą technologię do przetwarzania kłód na wartościowy materiał budowlany.

Obchodzimy 40-lecie firmy Wood-Mizer USA

19.01.2022

Wood-Mizer USA, uznany na całym świecie producent maszyn do przecierania i obróbki drewna, obchodzi w tym roku 40-lecie swojej działalności polegającej na dostarczaniu klientom najwyższej jakości produktów, usług i rozwiązań biznesowych, wiernie kierując się mottem Gotowy Produkt Prosto z Lasu (ang. From Forest to Final Form®).

Podsumowanie roku 2021 w wywiadzie z Dyrektorem Handlowym Wood-Mizer Europe

29.12.2021

Gdy kolejny rok zbliża się ku końcowi, nadchodzi czas na podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionych miesięcy oraz nakreślenie planów na przyszłość. W rozmowie z dyrektorem handlowym, panem Krzysztofem Kropidłowskim, dowiemy się co wydarzyło się w firmie Wood-Mizer, jak ocenia kondycję branży drzewnej i w jakim kierunku Wood-Mizer zamierza podążać w roku 2022.

Elementy 21 do 30, 58 łącznie