Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Aktualności

Popularna linia traków Wood-Mizer LT15CLASSIC powiększa się o wersję WIDE Mobile

11.01.2023

Do serii uniwersalnych i kompaktowych traków LT15 dołączył kolejny model, trak LT15CLASSIC WIDE Mobile, łączący cechy przewoźnego traka LT15 oraz maszyny z poszerzoną głowicą WIDE. Stanowi on ciekawą ofertę dla przedsiębiorstw i odbiorców indywidualnych poszukujących rozwiązań mobilnych oraz możliwości przecierania szerszych kłód.

Najtańszy trak taśmowy Wood-Mizer LX50START do samodzielnego przerobu kłód

16.11.2022

Wood-Mizer powiększa ofertę traków taśmowych serii LX o najbardziej kompaktowy i przystępny cenowo model, pozwalający nawet niedoświadczonym użytkownikom samodzielnie ciąć kłody na wartościowy materiał budowlany. Prosta budowa i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z legendarną jakością produktów Wood-Mizer to gwarancja solidności i niezawodności na długie lata.

Targi APF 2022 – powrót największej i najciekawszej wystawy targowej w Wielkiej Brytanii

06.10.2022

Targi APF to najbardziej wyczekiwane spotkanie targowe dla brytyjskiej branży leśnej i drzewnej ostatnich lat. Po czterech latach przerwy, wystawcy i odwiedzający doczekali się spotkania branżowego, które odbyło się w dniach 22-24 września na terenie znanej posiadłości Ragley Estate w Alcester

Produkty Wood-Mizer uczą odpowiedzialnego wykorzystywania drewna

04.10.2022

Wood-Mizer to światowej klasy producent maszyn i narzędzi do obróbki drewna, o dużej wrażliwości na tematy związane z ochroną środowiska. Wierzymy, że poprzez rozsądne i odpowiedzialne wykorzystywanie drzew, jesteśmy w stanie ochronić i zabezpieczyć bezcenne tereny leśne dla kolejnych pokoleń.

Wood-Mizer na Targach DREMA 2022

19.09.2022

Targi DREMA 2022 przechodzą do historii, pozostawiając w naszej pamięci wiele wrażeń i miłych wspomnień. W dniach 13-16 września 2022 roku, wśród wielu renomowanych firm i producentów maszyn z branży, swoją ofertę produktową przedstawił również Wood-Mizer. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Wood-Mizera w tych dniach. Cieszymy się, że mogliśmy Was spotkać!

Wood-Mizer prezentuje pilarkę stołową MS300 o wysokiej precyzji cięcia

07.09.2022

Piła stołowa MS300 to praktyczne urządzenie do obróbki drewna, zaprojektowane z myślą o małych warsztatach rzemieślniczych, jak i większych zakładach przerobu drewna. Jej główne zalety to niewielkie gabaryty, solidna konstrukcja, oraz wygoda i precyzja cięcia.

Wood-Mizer rozszerza ofertę produktową o linię maszyn CNC

13.07.2022

Wood-Mizer opracował zaawansowaną linię maszyn CNC (sterowanych numerycznie za pomocą komputera), które pozwalają na automatyzację procesu obróbki drewna, plastiku, kompozytów oraz lekkich stopów metali przy zachowaniu najwyższej wydajności, dokładności oraz powtarzalności.

Konferencja prasowa „Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer”

20.06.2022

W dniu 14 czerwca 2022 na terenie firmy odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy i reporterów z naszego regionu mająca na celu zaprezentowanie planów rozbudowy firmy szerszemu gronu odbiorców. Konferencja prasowa, zorganizowana z dużą starannością i dbałością o szczegóły, to krok ku budowaniu jeszcze lepszych relacji ze społecznością lokalną.

Multistrugarka MP180 zyskuje popularność wśród pasjonatów stolarstwa na kanale YouTube

13.06.2022

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stolarzy, rzemieślników i pasjonatów pracy z drewnem, Wood-Mizer nawiązał współpracę z popularnym w serwisie YouTube kanałem o tematyce stolarskiej „5m2”, prowadzonym przez pana Łukasza Giergasza. Pan Łukasz chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomysłami, a do realizacji swoich projektów wykorzystuje multistrugarkę Wood-Mizer MP180.

Serce pełne nakrętek – Zbierajmy razem!

04.02.2022

Czy wiesz, że miliony plastikowych nakrętek po napojach trafia codziennie do śmieci? A gdyby wykorzystać je w lepszy sposób i zebrane przekazać na szczytny cel charytatywny? Ktoś potrzebujący mógłby otrzymać cenny sprzęt do rehabilitacji, a środowisko naturalne mogłoby odetchnąć z ulgą …

Elementy 21 do 30, 61 łącznie