Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Konferencja prasowa „Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer”

Konferencja prasowa „Rozpędzamy Koło z Wood-Mizer”
20.06.2022

W dniu 14 czerwca 2022 na terenie firmy odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy i reporterów z naszego regionu mająca na celu zaprezentowanie planów rozbudowy firmy szerszemu gronu odbiorców.

Nasze zaproszenie otrzymało pozytywny odzew i we wtorek do siedziby firmy przybyła grupa przedstawicieli lokalnych mediów. Główną część konferencji poprzedził obchód po hali produkcyjnej, podczas którego dziennikarze z dużym zainteresowaniem przyglądali się procesowi produkcji maszyn Wood-Mizer. Skala produkcji, nowoczesny park maszynowy i ilość zamówień zrobiły duże wrażenie.

 

 

Prezentacje prowadzone przez Prezesa Wood-Mizer pana Roberta Bagińskiego i Pełnomocnika Prezesa ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi panią Justynę Głowacką stanowiły meritum konferencji, podczas których goście mieli okazję dowiedzieć się w jakim celu powstaje nowa hala, obejrzeć jej wizualizacje oraz zapoznać się z ofertą pracy, jaką Wood-Mizer kieruje do mieszkańców miasta i okolic. Konferencja prasowa, zorganizowana z dużą starannością i dbałością o szczegóły, to krok ku budowaniu jeszcze lepszych relacji ze społecznością lokalną.

 

 

Ostatnia część konferencji poświęcona była pytaniom, które dziennikarze mogli zadawać prowadzącym spotkanie. Uczestnicy pytali o warunki pracy w firmie, pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin, dalsze możliwości rozbudowy zakładu, itp. Na wszystkie pytania udzielono odpowiedzi, a ponadto zaproszeni goście otrzymali pakiet informacji i zdjęć o firmie, które mogą wykorzystywać w swoich artykułach. Na konferencji nie zabrakło słodyczy i pokrzepiającej kawy. Każdy z gości otrzymał symboliczny upominek od firmy.

 

 

Uczestnicy spotkania podziękowali za zorganizowanie tego wydarzenia, nie ukrywając swojego zachwytu i podziwu dla skali inwestycji i dla korzyści, jakie ona przyniesie miastu i okolicy.

 

***