Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Budownictwo

Odkrywamy piękno drewna dębowego z trakiem Wood-Mizer LX50 w Holandii

Tartak Boba Ottena mieści się w niewielkiej holenderskiej wiosce Lutten. Bob twierdzi, że nie ma lepszego drewna niż dąb. Pochłonięty swoją pasją, spędza mnóstwo czasu na wolnym powietrzu pracując z drewnem. Z drewna dębowego wykonuje stojaki do siana, odnawia stodoły, wytwarza krokwie dachowe. Bob czuwa nad całym procesem - od wycięcia drzewa przez przetarcie, aż po wykonanie konstrukcji.

Wymarzony dom staje się rzeczywistością – przykład z Kanady

Nathan Shewchuk realizuje życiowe marzenie o budowie własnego domu po ośmiu latach ciężkiej pracy i zaangażowania, przy wsparciu kilku pomocników oraz traka taśmowego Wood-Mizer.

Trak Wood-Mizer LT20 pomaga w odbudowie rodzinnej firmy tartacznej na Lazurowym Wybrzeżu

Spinelli Palanca Services to firma z ponadstuletnim doświadczeniem w ochronie lasów i wykorzystywaniu ich zasobów. Firma powstała w 1912 roku w miejscowości Castagniers we Francji i była rozwijana przez kolejne pokolenia, konsekwentnie dostosowując swoją ofertę do zmieniających się wymagań rynku. W 2014 roku Sebastien Spinelli przejął rodzinny interes ...

Pokaz możliwości maszyn Wood-Mizer podczas Spotkania z Klientami w Walii

W 2023 roku Spotkanie z Klientami Wood-Mizera na Wyspach Brytyjskich zostało zorganizowane we współpracy z firmą Oak Frame Company w Saint Asaph w Północnej Walii. Przedsiębiorstwo to, prowadzone przez doświadczonego rzemieślnika Simona Belfielda, specjalizuje się w wytwarzaniu produktów drewnianych z dębu i modrzewia. - Uwielbiam pracować z drewnem. Drewno podoba się wszystkim. Ma tak dużo zastosowań. Praca z nim zawsze przynosi mi satysfakcję - wyznaje Simon.

Budowa chat pasterskich z użyciem maszyn Wood-Mizer w Alpach Francuskich

Oprócz wysokiej jakości drewnianych chatek pasterskich Aleksander Salicis, stolarz z doliny Plan du Verdon w Alpach Francuskich, oferuje lokalnej społeczności również szereg innych produktów i usług stolarskich. Do realizacji rozmaitych zleceń dla klientów przedsiębiorstwo Salicis Charpente wykorzystuje gamę niezawodnych ...

Helsinki zapraszają na saunę z drewna wyciętą na maszynie Wood-Mizer

Fińskie przedsiębiorstwo stolarskie zawdzięcza trakowi taśmowemu z przedłużonym łożem firmy Wood-Mizer intratny kontrakt budowlany oraz dofinansowanie na budowę ogromnej sauny na wyspie Suomenlinna, w Finlandii.

Elementy 1 do 6, 15 łącznie

Page