Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

FR

Trak Wood-Mizer LT20 pomaga w odbudowie rodzinnej firmy tartacznej na Lazurowym Wybrzeżu

Spinelli Palanca Services to firma z ponadstuletnim doświadczeniem w ochronie lasów i wykorzystywaniu ich zasobów. Firma powstała w 1912 roku w miejscowości Castagniers we Francji i była rozwijana przez kolejne pokolenia, konsekwentnie dostosowując swoją ofertę do zmieniających się wymagań rynku. W 2014 roku Sebastien Spinelli przejął rodzinny interes ...

Budowa chat pasterskich z użyciem maszyn Wood-Mizer w Alpach Francuskich

Oprócz wysokiej jakości drewnianych chatek pasterskich Aleksander Salicis, stolarz z doliny Plan du Verdon w Alpach Francuskich, oferuje lokalnej społeczności również szereg innych produktów i usług stolarskich. Do realizacji rozmaitych zleceń dla klientów przedsiębiorstwo Salicis Charpente wykorzystuje gamę niezawodnych ...

Praca z trakiem przewoźnym Wood-Mizer LT70 w alpejskiej dolinie Haut-Verdon przez cały rok

"Nazywam się Serge Jourdan. Jestem właścicielem tartaku obwoźnego w dolinie Haut-Verdon, w pobliżu miejscowości Beauvezer w Alpach Francuskich. Dlaczego zdecydowałem się na traka LT70? Ponieważ mogę łatwo się z nim przemieszczać, nawet w trudnym terenie. Mieszkam w górach, więc gdy transportuję traka wzdłuż przełęczy górskich na wysokości 2400 m n.p.m., wiem, że zawsze dojadę do celu. Ta maszyna nigdy mnie nie zawiodła!"

Przewoźne przecieranie drewna w Alpach francuskich z użyciem traka Wood-Mizer LT70

Praca z drewnem w Alpach wymaga od tamtejszych tartaczników silnego charakteru i determinacji. Jazda z ciężkim i długim trakiem górskimi dróżkami to nie lada wyzwanie – nawet dla najbardziej doświadczonych. Oprócz sporych umiejętności oraz praktycznej wiedzy o drewnie, tartacznicy z rejonu Alp muszą też dysponować odpowiednimi maszynami do przerobu drewna, aby móc wykonywać swoją pracę sprawnie i bezpiecznie.

Odkrywamy piękno drewna w Alpach francuskich z trakiem Wood-Mizer LT15

„W regionie Savoye drewno jest żywe cały czas. Nawet gdy zostanie ścięte, nadal żyje i służy ludziom,” stwierdza Yvan Cometto, stolarz z niewielkiej miejscowości we francuskim rejonie Alp. W swojej firmie YC Charpente, Yvan wytwarza produkty z lokalnego drewna przy użyciu maszyn i narzędzi Wood-Mizer.

Elementy 1 do 5, 6 łącznie

Page