Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

ASIA

Produkcja drzwi z drewna egzotycznego z trakiem Wood-Mizer LT40 w Indonezji

Inwestując w maszyny tartaczne, indonezyjski producent drzwi zwiększył wydajność, uzyskując z każdej kłody więcej cennego materiału i ograniczając produkcję odpadów. Produkty, jakie teraz oferuje swoim klientom są najwyższej jakości.

Trak Wood-Mizer LT20 przeciera drewno palisandru w Indonezji

Indonezyjska firma drzewna założona przez rodzinę Kennedy zwiększyła eksport twardego drewna egzotycznego do Chin i Japonii, właśnie dzięki inwestycji w maszyny Wood-Mizer. Firma zatrudnia obecnie 150 pracowników i swój rozwój zawdzięcza w głównej mierze trakowi taśmowemu Wood-Mizer LT20.

Nauczyciel z Malezji spełnia swoje marzenie o pracy z drewnem

Na wschodnim wybrzeżu Malezji, w stanie Kelantan, na obrzeżach miasta Kota Bharu, mieszka Mohd Nazmie ze swoją rodziną. Pracuje jako nauczyciel. Prowadzi także tartak i stolarnię. Przerabia drzewa przeznaczone do spalenia na meble dla przyjaciół i klientów. Dzięki swojej odważnej decyzji o zainwestowaniu w trak LT15 zagospodarował ogromną niszę rynkową. Wierzę, że wielu innych mieszkańców Azji mogłoby pójść za jego przykładem.

Traki Wood-Mizer pomagają przekształcić drewno z przemytu w 146 tysięcy ławek szkolnych dla dzieci

Rządy i organizacje wielu krajów próbują zapobiec procederom nielegalnej wycinki lasów i handlu drewnem pochodzącym z przemytu. Na Filipinach udało się wypracować skuteczne metody zapobiegawcze i sposoby na utylizację skonfiskowanego drewna, do których wykorzystuje się również traki taśmowe Wood-Mizer.