Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Wydrukuj tę stronę Dodaj do porównania

Rozrzynarka pozioma HR500

In stock
Wielogłowicowa rozrzynarka pozioma

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw potrzebujących wielogłowicowej rozrzynarki, którą można rozbudowywać w trakcie rozwoju firmy.

Korzyści
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Opis Rozrzynarka pozioma HR500

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw potrzebujących niedrogiej rozrzynarki wielogłowicowej, którą można rozbudowywać wraz z rozwojem firmy. Modułowa konstrukcja HR500 pozwala na stopniowe dodawanie większej ilości głowic (maksymalnie do sześciu). W przypadku obróbki kantówek o długości mniejszej niż 1,2 m lub materiałów z naprężeniami wewnętrznymi, dostępna jest opcja z podwójną rolką dociskającą.

Wszystkie elementy sterowania rozrzynarką znajdują się na jednym pulpicie operatora. System smarowania brzeszczotu oraz hydrauliczny system naciągu są zlokalizowane centralnie.

W standardzie wysokość cięcia jest ustawiana za pomocą śruby i ręcznej korby. Dostępny jest również system automatycznego ustawiania grubości cięcia z elektroniczną regulacją podnoszenia góra/dół, który zwiększa szybkość regulacji głowic na odpowiednią wysokość.

Głowice tnące mogą być pochylane w zakresie od 0 do 8 stopni. Dzięki tej funkcji rozrzynarka może wytwarzać nie tylko deski paletowe, ale również gonty elewacyjne, deski podłogowe jak i elementy ogrodzeń.

Podstawowy moduł rozrzynarki HR500 obejmuje dwie głowice tnące. W celu rozbudowania urządzenia wystarczy zainstalować kolejny dwugłowicowy moduł oraz dłuższą taśmę przenośnika. Konstrukcja modułowa nie tylko ułatwia transport urządzenia, ale także umożliwia firmom większą elastyczność w dostosowaniu do wielkości produkcji.

Read More
Specyfikacja Rozrzynarka pozioma HR500
Specyfikacja
Silnik
Silnik Elektryczny 11 kW / na głowicę
Wymiary cięcia
Maks. szerokość cięcia (kantówka) 30 cm
Maks. wysokość cięcia 20 cm
18 cm (z elektrycznym posuwem góra/dół)
Min. wysokość cięcia 0,6 cm
Min. długość materiału 120 cm
System posuwu
Typ Stalowy przenośnik taśmowy
Prędkość posuwu 0 - 20 m/s
Brzeszczot
Długość 4010 mm
Szerokość 32 mm
35 mm
Wyposażenie głowicy
Posuw głowicy góra/dół Ręczny (Śruba)
Elektryczny
Koła prowadzące brzeszczot
Średnica 600 mm