Wood-Mizer Inwestuje w Rozbudowę Zakładu

Rozbudowa Hali Produkcyjno-Biurowej Wood-Mizer w Kole
07.10.2020

Firma Wood-Mizer, producent wysokiej jakości maszyn do obróbki drewna, podjął decyzję o rozbudowie fabryki w Kole o kolejną halę produkcyjno-biurową. Dzięki temu firma zwiększy swój potencjał produkcyjny a dla lokalnej ludności stworzy nowe miejsca pracy.

 

 

Budowę nowej hali produkcyjnej rozpoczęto w lipcu 2020 r., a planowany termin zakończenia projektu to marzec 2021. Już dzisiaj widać duży postęp prac budowlanych - na solidnie przygotowanych fundamentach stawiane są kolejne przęsła konstrukcyjne, budowlańcy i ciężki sprzęt pracują nieustannie, a nad całością projektu czuwa generalny wykonawca, firma Budimex.

 

 

Za kilka miesięcy łączna powierzchnia budynków produkcyjno-biurowych Wood-Mizer w Kole zwiększy się o ponad 2,6 tys. m2 i wyniesie łącznie 17 tys. m2. Na nowej powierzchni zakładu powstaną stanowiska pracy i biura głównie dla projektantów i inżynierów, działu badań i rozwoju, oprzyrządowania i prototypowni, ale znajdzie się również nowe miejsce dla kolegów i koleżanek z działu marketingu.

 

 

Firma Wood-Mizer na bieżąco rekrutuje i zatrudnia nowych pracowników. W miesiącach sierpień-wrzesień, pracę znalazło 29 nowych osób. Już dzisiaj poszukiwani są pracownicy do biur i stanowisk produkcyjnych. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 420 osób, co czyni je jednym z największych pracodawców w naszym powiecie.

 

 

Dzięki nowym inwestycjom Wood-Mizer zamierza ugruntować swoją pozycję lidera wśród firm wysoko rozwiniętych, nowoczesnych i dynamicznych. Jeśli Ty też chciałbyś być częścią międzynarodowego zespołu i móc kształtować swoją przyszłość zawodową i promować dobrą markę naszego regionu – dołącz do nas!

Więcej informacji – www.woodmizer.pl/career

 

 

Privacy Policy