Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Dołącz do Spotkania z Klientami Wood-Mizer 2024 w Kole

10.05.2024

Już 7-8 czerwca 2024 r. w godz. 9.00-15.00 odbędzie się Spotkanie z Klientami, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą z drewnem – profesjonalistów, amatorów, ich rodziny i przyjaciół! Spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy Wood-Mizer w Kole, przy ul. Nagórnej 114

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału mailowo recepcja@woodmizer.pl  

Seria Spotkań z Klientami organizowana przez firmę Wood-Mizer to doskonała okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową firmy, ale też do rozmów, wymiany doświadczeń branżowych i zrobienia zakupów po atrakcyjnych cenach. Wśród prezentowanych maszyn i urządzeń będą zarówno te znane i cenione, jak i najnowsze, mające swoją premierę.

 

 

Podczas Spotkania z Klientami zademonstrujemy m.in.:  

 • linię przemysłową #1 z trakiem WB2000 (wyposażonym w brzeszczot stellitowy oraz serwomotor) i obrzynarką EG300;
 • linię przemysłową #2 z trakiem WM3500 oraz wielopiłą dwuwałową MR200;  
 • traki z serii LT oraz LX, m.in.: LT70 (z brzeszczotem o profilu 7/47 i szer. 50 mm), LT40, LT15 na baterie litowo-jonowe, LT20START (NOWOŚĆ), LX250 i LX50SUPER;
 • obrzynarki EG300 w wersji mobilnej i EG350 (PREMIERA);
 • wielopiłę dwuwałową MR250 (PREMIERA);
 • maszyny Woodworking, w tym najnowszą czterostronną strugarko-frezarkę MP280,  piłę formatową MS750 i piłę stołową MS500.

 

 

Uwagę odwiedzających z pewnością przyciągną linie tartaczne Wood-Mizer Systems - ta pierwsza oparta na przemysłowym traku WB2000, zaprojektowana do wydajnego przerobu drewna dla dużych przedsiębiorstw drzewnych, oraz druga zbudowana na bazie traka WM3500. Obie linie wykorzystują maszyny pomocnicze, zwiększające poziom automatyzacji produkcji – wielopiły, obrzynarki i rozrzynarki Wood-Mizer oraz systemy do załadunku kłód i sortowania materiału. 

Po raz pierwszy zaprezentujemy wielopiłę MR250 z dwoma wałami i maksymalnie 32 tarczami tnącymi do rozrzynania materiału o wymiarach aż 650 mm x 250 mm. Nowością będzie obrzynarka EG300 w wersji mobilnej i obrzynarka stacjonarna EG350 o parametrach obróbki 550 mm x 100 mm.  

Wśród profesjonalnych traków taśmowych znajdzie się nowość – trak LT20START z zestawem  hydrauliki i urządzeniem Setworks w specjalnej ofercie dostępnej jedynie w trakcie Spotkania z Klientami. 

 

 

Na odwiedzających czeka szereg atrakcji i niespodzianek, m.in.: 

 • Prezentacja najnowszych pilarek STIHL - autoryzowany Dystrybutor firmy STIHL zaprezentuje najnowsze modele pilarek łańcuchowych.
 • Pokazy tradycyjnej pracy w drewnie - Łukasz Giergasz z popularnego kanału YouTube 5m2 poprowadzi warsztaty, podczas których zaprezentuje tradycyjne techniki obróbki drewna.
 • Atrakcyjne warunki leasingowe - Przedstawiciele Santander Bank Polska S.A. oraz PKO Bank Polski S.A. będą dostępni na miejscu, aby omówić korzystne warunki leasingowe na zakup naszych maszyn.
 • Możliwość wypróbowania innowacyjnego traka LT15 WIDE zasilanego na baterie
 • Pokazy cięcia na rozrzynarce MR250 w piatek i sobotę w godz. 10.30-11.00 i 14.00-14.30.
 • Prezentacja legendarnego traka LT40 z początku lat 90. To jedna z pierwszych maszyn, która zrewolucjonizowała przemysł tartaczny w Polsce.
 • Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy strefę z „dmuchańcami”. To idealne miejsce, gdzie dzieci będą mogły się bawić i spędzić czas na świeżym powietrzu.
 • Ciepły posiłek i napoje dla gości gwarantowane!

 

Podczas Dni Otwartych Wood-Mizer 2024 klienci będą mogli skorzystać z rabatów na zakup traków taśmowych, maszyn stolarskich serii Woodworking, oryginalnych brzeszczotów oraz pozostałych produktów Wood-Mizer. 

Będzie nam niezmiernie miło jeśli na Spotkanie z Klientami przyjadą również rodziny i dzieci, dla których przygotowaliśmy liczne animacje, gry i zabawy. Każde dziecko otrzyma od nas sympatyczny upominek „niespodziankę”.     
  
Do zobaczenia wkrótce!

 

***