Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Wydrukuj tę stronę Dodaj do porównania

Obrzynarka EG100

In stock
Otrzymaj wycenę
Prosta i łatwa w obsłudze obrzynarka dwutarczowa

Dwutarczowa obrzynarka EG100 została zaprojektowana jako niedrogie rozwiązanie dla zwiększenia produktywności małych zakładów obróbki drewna.

Korzyści
  • 2 Circular Blades. 1 Adjustable Blade.
Opis Obrzynarka EG100

Prosta i wydajna obrzynarka EG100 została zaprojektowana dla zwiększenia produktywności zarówno tartaków, jak i profesjonalnych warsztatów stolarskich.

Jest ona doskonałym i niedrogim uzupełnienie dla małych i średnich traków, takich jak LX50, LT15 lub LT20.

EG100 największą wydajność w trakcie obrzynania desek osiąga, gdy jest obsługiwana przez dwóch operatorów - podającego i odbierającego materiał.

Panel sterowania operatora umożliwia włączanie i wyłączanie obrzynarki oraz kontrolowanie prędkości przenośnika taśmowego. Prędkość można regulować w zakresie od 0 do 14 m/min w zależności od rodzaju lub grubości drewna. (W wersji benzynowej prędkość przenośnika jest stała i wynosi 9 m/min).

Obrzynarka ta pozwala operatorowi obrabiać materiał o grubości do 50 mm i szerokości do 520 mm. Maksymalna szerokość cięcia wynosi 300 mm.

Obrzynarka wyposażona jest standardowo w dwie piły tarczowe z zębami z węglików spiekanych. Pierwsza tarcza znajduje się w stałym położeniu, natomiast druga jest regulowana za pomocą ręcznej dźwigni.

EG100 jest dostępna z silnikiem elektrycznym o mocy 7,5 kW lub silnikiem benzynowym o mocy 14 KM.

Przenośniki taśmowe współpracują ze sobą, aby płynnie przemieszczać deski przez obrzynarkę. Gumowe rolki dociskowe utrzymują deski prosto podczas cięcia.

Skala na rolce dociskowej podajnika umożliwia operatorowi prawidłowe ustawienie deski. Podczas cięcia desek jednostronnie oberżniętych, możesz opuścić prowadnice.

Możliwe jest podłączenie obrzynarki do systemu odciągu trocin, który ułatwi utrzymanie porządku. Standardowa średnica jest kompatybilna z większością systemów.

Standardowo obrzynarka EG100 wyposażona jest w szereg zabezpieczeń. The anti-kickback fingers prevent boards from becoming any danger to the operator. Otworzenie pokrywy podczas użytkowania spowoduje natychmiastowe zatrzymanie maszyny.

EG100 dostarczana jest na pojedynczej palecie, a łatwy montaż pozwoli na szybkie rozpoczęcie pracy.

Read More
Filmy Obrzynarka EG100
Wyposażenie Obrzynarka EG100
Specyfikacja Obrzynarka EG100
Specyfikacja
Silnik
Silnik Elektryczny 7,5 kW
Benzynowy 14 KM - KOHLER
Wymiary cięcia
Maks. szerokość deski 520 mm
Maks. szerokość cięcia 300 mm
Min. szerokość cięcia 40 mm
Maks. grubość desek 50 mm
Piła tarczowa
Regulacja położenia piły Ręczna dźwignia
Liczba pił 2
Średnica 250 mm
System posuwu
Prędkość 0 - 14 m/min
9 m/min (Petrol Version)
Cechy i opcje
Standardy CE
Otrzymaj wycenę Obrzynarka EG100