Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Brzeszczoty BiMETAL do traków taśmowych - Karton 10 szt.

Już od 990,00 zł Regular Price 1 390,00 zł
In stock
Only %1 left

Najniższa cena z 30 dni: 1 390 zł

Podane ceny są cenami netto (należy doliczyć 23% VAT)

Wybierz parametry brzeszczotu:

Brzeszczoty, które nie są dostępne w sklepie możesz zamówić wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer +48 63 26 26 000.

Badge
Wydrukuj tę stronę Dodaj do porównania

Brzeszczoty, które nie są dostępne w sklepie możesz zamówić wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer +48 63 26 26 000.

Połączenie dwóch różnych gatunków stali zapewnia większą wytrzymałość zmęczeniową i lepszą odporność na zużycie.

Darmowa dostawa

przy zamówieniach od 2000 zł netto

Opis Brzeszczoty BiMETAL do traków taśmowych - Karton 10 szt.

Brzeszczot bimetalowy jest wykonany z dwóch rodzajów stali – ze stali stopowej (nośnik, ang. carrier material) i stali szybkotnącej HSS (High Speed Steel – wierzchołek zęba). Na etapie produkcji wierzchołek zęba w formie drutu jest łączony do nośnika przy pomocy spawania laserowego, a następnie formowany jest kształt profilu. Brzeszczoty BiMETAL stosowane są ogólnie do przecierania wstępnego w trakach przewoźnych i przemysłowych. Zachowują naostrzoną krawędź trzykrotnie dłużej niż brzeszczoty ze stali węglowej. Doskonale nadają się do wielokrotnego ostrzenia ściernicą borazonową. Brzeszczoty BiMETAL pozostają ostre przez dłuższy czas, w porównaniu do większości brzeszczotów ze stali węglowej lub wysokostopowej i najlepiej sprawdzają się podczas przecierania na dużą skalę.

Read More