Aktualne oferty pracy

 Ślusarz narzędziowy

MIEJSCE PRACY: KOŁO

Zadania:

  • wykonywanie przyrządów i narzędzi do produkcji nowych maszyn,
  • wykonywanie części do prototypów,
  • montaż maszyn w oparciu o dokumentację prototypową,
  • obsługa obrabiarek skrawających oraz innych maszyn i urządzeń do obróbki metali,
  • obsługa spawarki typu MAG,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji z zakresu obsługi urządzeń dostarczanych przez dział prototypów,
    sposobu wykonywania poszczególnych części oraz montażu całych maszyn.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność obsługi urządzeń do obróbki metali (w tym obrabiarki, frezarki i tokarki),
  • kreatywność i dokładność,
  • mile widziane będą:
    • uprawnienia do spawania metodą MAG,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i obsługi suwnic

Oferujemy:

  • pracę i rozwój w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bardzo bogaty pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Termin składania aplikacji: 31.08.2017

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Pracownik ochrony

Zadania:

  • dozór terenu i budynków firmy,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo mienia firmy,
  • kontrola osób wchodzących i wychodzących,
  • pierwszy kontakt z osobami z zewnątrz firmy – udzielanie podstawowych informacji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i systemu monitorowania,
  • wiarygodność, uczciwość, lojalność, niekaralność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie z tradycjami i ugruntowaną pozycją na rynku w ramach umowy o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (w tym prywatną opiekę medyczną),
  • komfortowe warunki pracy.