HR250 – dwugłowicowa rozrzynarka pozioma

Dodane przez Wood-Mizer, Europe

 

Wood-Mizer przedstawia kompaktową i ekonomiczną dwugłowicową rozrzynarkę poziomą HR250. Maszyna HR250 została zaprojektowana do wysokowydajnej produkcji tarcicy i desek paletowych. Umożliwia sprawne cięcie kantówek na dwie lub trzy deski w jednym przejściu.

 

HR250

 

Rozrzynarka HR250 ma solidną i wytrzymałą konstrukcję. Wykonana została z wysokiej jakości komponentów oraz odpowiednio wyważone stalowe koła prowadzące brzeszczot o średnicy 712 mm.

Rozrzynarka HR250 wykorzystuje technologię cienkiego rzazu, tę samą co pozostałe dobrze znane maszyny produkcji Wood-Mizer. Używając HR250 możesz : podnieść efektywność produkcji, podnosząc wydajność materiałową.

 

Wood-Mizer HR250

 

Obydwie poziome głowice w tej kompaktowej rozrzynarce, napędzane są dwoma niezależnymi silnikami o mocach 15kW. Napinanie brzeszczotu odbywa się automatycznie i jest kontrolowane przez układ hydrauliczny powietrze-olej, aby utrzymać prawidłowe napinanie i wydłużyć żywotność noży.

 

Wood-Mizer HR250 Setworks

Wood-Mizer HR250 Setworks

 

Pulpit sterujący z wbudowanym urządzeniem do ustawiania wysokości cięcia Setworks, zapewnia dokładne ustawienie brzeszczotu do wymaganej pozycji cięcia. Każdy zamontowany na rozrzynarce brzeszczot ma oddzielne sterowanie z pulpitu operatora i uruchamiany jest niezależnie automatycznie lub ręcznie za pomocą przycisków góra/dół. Po ustawieniu głowic we właściwej pozycji cięcia uruchamiany jest brzeszczot a materiał przechodzi przez maszynę. Elementy drewniane do szerokości 300 mm i wysokości do 250 mm są umieszczane na napędzanej elektrycznie taśmie przenośnika. Taśma ta posiada płynną regulację posuwu w zakresie od 5 do 25 metrów na minutę, co podnosi optymalizację przerobu różnych rodzajów i wymiarów materiału. Dwie rolki dociskowe, w tym jedna pneumatyczna, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo materiału podczas przemieszczania się przez maszynę. Naciąg obu brzeszczotów odbywa się automatycznie a jego stan jest kontrolowany przez układ hydrauliczny. Zapewnia to utrzymanie prawidłowego naprężenia i wydłuża żywotność brzeszczotu.

 

Wood-Mizer HR250

Najważniejsze cechy rozrzynarki HR250:

  • Solidna i wytrzymała konstrukcja,
  • Dwa poziome brzeszczoty w jednej kompaktowej głowicy,
  • Stalowe koła prowadzące brzeszczot
  • Niezależne uruchamianie i ustawianie wysokości cięcia brzeszczotów,
  • Urządzenie do ustawiania wysokości cięcia Setworks, zapewnia dokładne ustawienie brzeszczotu do wymaganej pozycji cięcia (wyposażenie dodatkowe)
„Wood-Mizer nieustannie rozwija swój asortyment produktów, aby zapewnić klientom niezbędny sprzęt do produkcji tarcicy i palet”, powiedział Robert Moxham - regionalny dyrektor Wood-Mizer w Azji. „HR250 to kompaktowa i ekonomiczna rozrzynarka, która zaspokaja potrzeby wielu firm produkujących palety drewniane na całym świecie.”

Dwugłowicowa rozrzynarka pozioma HR250 jest dostarczana na jednej palecie, dzięki czemu jest łatwa do transportu wózkiem widłowym. Jej ustawienie w miejscu pracy jest szybkie i proste, co jest ważne dla przyszłego użytkownika przy wkomponowaniu jej do istniejącej linii produkcyjnej.

HR250 objęta jest 12 miesięczną gwarancją gwarancją, wspieraną przez ten sam poziom obsługi serwisowej co wszystkie pozostałe urządzenia do obróbki drewna oferowane przez firmę Wood-Mizer. Dwugłowicowa rozrzynarka pozioma HR250 jest już dostępna w ofercie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy Wood-Mizer.

Wood-Mizer HR250

 

Privacy Policy