Zapisz się do newslettera i zgarnij kupon 5% na zakupy!

Rozwierak BMT300

Out of stock
Wydrukuj tę stronę Dodaj do porównania
Automatyczny rozwierak jednostronny
Opis Rozwierak BMT300

Rozwierak przemysłowy BMT300 przeznaczony jest dla dużych przedsiębiorstw tartacznych. Maksymalna szerokość brzeszczotu wynosi 75 mm, a maksymalna prędkość posuwu 24 zęby na minutę.

Rozwierak pneumatyczny BMT300 gwarantuje dokładność rozwierania oraz powtarzalność uzyskiwanych rezultatów. Elektroniczny panel sterowania wyświetla wszystkie parametry i diagnostykę. Wystarczy odpowiednio zamontować brzeszczot i uruchomić rozwierak w żądanym trybie. Gdy jedna strona brzeszczotu jest już gotowa, należy go odwrócić, zainstalować ponownie w rozwieraku i przesunąć popychacz brzeszczotu do pozycji odwróconej.

Kilka różnych trybów i funkcji zapewnia elastyczność działania i pozwala określić parametry procesu rozwierania zębów. Tryb kontroli służy do sprawdzania rozwarcia zębów. Zwykłe tryby rozwierania mogą wykrywać wzory rozwarcia i automatycznie odginać w drugą stronę za bardzo rozwarte zęby. Po rozwarciu zębów brzeszczotu, rozwierak zatrzyma się i dokładnie sprawdzi brzeszczot pod kątem prawidłowego rozwarcia. Tolerancje minimalnego i maksymalnego rozwarcia można regulować.

Rozwierak przemysłowy BMT300 jest uzupełnieniem dla ostrzarki przemysłowej BMS500 skierowanym dla firm eksploatujących wiele traków taśmowych jak również w punktach zajmujących się regeneracją brzeszczotów.

Read More