• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Aktualności Wood-Mizer

WOOD-MIZER NA TARGACH OPOLAGRA 2018

20 czerwca 2018

WOOD-MIZER NA TARGACH OPOLAGRA 2018

Mieliśmy przyjemność zaprezentować się na tegorocznych targach Opolagra w Kamieniu Sląskim, które odbyły się pomiędzy 15 a 17 czerwca 2018 roku. Z możliwości prezentacji swoich produktów skorzystało blisko 400 firm. Odwiedzający płytę lotniska mieli okazję posłuchać opinii ekspertów, jak i osobiście doświadczyć obsługi nowoczesnych maszyn.

Firma Wood-Mizer zaprezentowała traki LT40 oraz LX100. Odwiedzający stoisko mogli również zapoznać się z ostrzarką BMS250, a także rozwierakiem BMT150. Poza przedstawionymi maszynami obsługa stoiska zapewniła interesantom kompleksowe doradztwo z zakresu szerokiej gamy produktowej jaką może pochwalić się Wood-Mizer.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! Jednocześnie serdecznie zapraszamy na Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca 2018 roku.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.