• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Aktualności Wood-Mizer

WOOD-MIZER NA I TARGACH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KOLE

Firma Wood-Mizer wzięła udział w pierwszej edycji Targów Przedsiębiorczości w Kole, które odbyły się 9 czerwca 2018 roku na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wood-Mizer stał się właścicielem szwedzkiego producenta maszyn do...

Producent popularnych maszyn do wtórnej obróbki drewna, takich jak dobrze znane strugarki czterostronne PH260 i PH360, jest oficjalnie częścią grupy Wood-Mizer Holdings.

II GRAND PRIX KOŁO 2018 – POMARAŃCZOWY BIEG Z WOOD-MIZER

W sobotę 7 kwietnia 2018 roku o godz. 10.30 odbył się bieg GRAND PRIX KOŁO 2018 pod patronatem firmy Wood-Mizer. Był to drugi bieg z cyklu 4 biegów organizowanych przez Miejski...

Zapraszamy! Las-Expo

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wood-Mizer na targach “Las-Expo” w Kielcach, które odbędą się w dniach 16-18 marca 2018 r. na terenie obiektu Targów Kielce, ul....

„Przedsiębiorstwo Fair Play 2017"

Firma Wood-Mizer już po raz 10 wzięła udział w rankingu Fair Play i znalazła się wśród laureatów tegorocznej edycji otrzymując Certyfikat Jakości Biznesu oraz Srebrny Laur.

Wood-Mizer laureatem Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”

Film zrealizowany przez Wood-Mizer zdobył dwie nagrody w II polskiej edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”.

WOOD-MIZER – RAPORT Z TARGÓW LIGNA 2017

Na tegorocznych targach LIGNA w Hannowerze zaprezentowali się liderzy związani z rynkiem drzewnym na całym świecie.

GRAND PRIX KOŁO 2017 – Pomarańczowy bieg z Wood-Mizer

W sobotę 8 kwietnia 2017 roku o godz. 10.30 odbył się bieg GRAND PRIX KOŁO 2017 pod patronatem firmy Wood-Mizer.

Wyróżnienie – CZESŁAW 2017

Robert Bagiński, wiceprezes Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. uhonorowany statuetką "Czesławów" – nagrodą dla osób szczególnie zasłużonych dla życia społecznego miasta Koła.

Dostawca Roku 2016

Firma Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. po raz kolejny uhonorowała swoich najlepszych dostawców tytułem „Dostawca Roku”. Wyróżnione firmy są kluczowymi dostawcami Wood-Mizer’a,...

Centrum prasowe Wood-Mizer

W tym miejscu można przeczytać wiele interesujących artykułów o właścicielach traków Wood-Mizer na całym świecie. Historie te przedstawiają sukcesy i ciekawe pomysły na biznes zrealizowane dzięki produktom firmy Wood-Mizer.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy, produktów lub zamieszczonych artykułów, prosimy o kontakt.